reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Zabodovat můžete i dárkem na poslední chvíli

Foto: Elton Prim
Předvánoční období bývá skutečně hektické a mnoho z nás najednou zjistí, že Štědrý den je za pár dní a my jsme stále nevybrali ten pravý dárek pro přátele, rodinu, nebo třeba obchodní partnery.

Přestože dárky na poslední chvíli bývají často "průšvih" máme tip, jak zabodovat i když sháníte dárek opravdu na poslední chvíli.

České hodinky PRIM od společnosti ELTON hodinářská jsou ideálním dárkem pro každého, kdo je alespoň trochu patriot a ocení poctivou ruční práci a tradiční výrobu.  Opravdovým skvostem a zároveň zajímavou investicí jsou pak limitované edice z produkce české hodinářské firmy. Co třeba minimalistické hodinky Spartak Retro, inspirované vůbec prvními československými hodinkami, které byly v novoměstské továrně Elton vyrobeny? Nebo model PRIM Hirošima, vyrobený k uctění památky architekta Jana Letzela, autora tzv. Atomového dómu v japonské Hirošimě? Pokud hledáte něco méně klasického, skutečně výjimečným modelem je PRIM Karel IV.

Pokud jste pro své blízké vybrali hodinky, které je nutné vyrobit na zakázku, nebo si nejste úplně jistí, zda se trefíte do vkusu a preferencí, je ideálním řešením dárkový certifikát. Ten můžete pořídit skutečně na poslední chvíli, stačí zajít na některou ze značkových prodejen PRIM Manufacture 1949, nebo objednat elektronicky na info@prim.cz a certifikát si vytisknete přímo doma. Obdarovaný si pak v klidu vybere model, který přesně odpovídá jeho osobnosti. Díky tomu, že se mechanické hodinky PRIM vyrábějí téměř kompletně pod jednou střechou novoměstské manufaktury, je možné nechat si hodinky i upravit na míru, možnosti individualizací jsou opravdu široké!

Jen dávejte pozor, abyste při výběru omylem za mnoho tisíc nekoupili asijské zboží. Ty opravdu české primky mají vždy uvedeného výrobce ELTON hodinářská z tradičního "města hodinek" Nového Města nad Metují.  Pro opravdové milovníky hodinek pak jako bonus můžete zajistit i exkurzi přímo do manufaktury, kde pod rukama zkušených hodinářů vznikají legendární modely jako Diplomat, Orlík, nebo Pavouk.

autor: komerční článek | 15. 12. 2017 13:53

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama