reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Vyhrajte ultrabook na Fujitsu Day

Foto: Fujitsu
Chcete vyhrát notebook a ještě se dozvědět to nejnovější, co hýbe světem IT? Máte zájem o řešení po chytrá města, rádi byste se podívali na nejnovější notebooky? Pak přijměte naše pozvání na další ročník Fujitsu Day. Hlavním motivem letošního ročníku je Driving Digital Transformation a vše se odehraje 29. března 2017 v pražském hotelu Grandior.

Typickým znakem dnešní doby je vytváření a shromažďování velkého množství dat v každém aspektu našeho soukromého i pracovního života. Kvantita ovšem neznačí kvalitu - a proto je třeba s velkými daty efektivně pracovat.

Fujitsu řeší problémy přelidněnosti měst v Japonsku již několik desítek let a správná analýza je tak nezbytným klíčem k řešení problémů. Jedním z takových řešení pro městské aglomerace je mobilní platforma SPATIOWL, kterou vám ve své přednášce představí Manabu Yamamoto.

Pauzu mezi přednáškami můžete vyplnit prohlídkou našich produktů, kde vám budou k dispozici odborně vyškolení produktoví specialisté, kteří vám rádi odpoví na vaše záludné otázky. A také se nezapomeňte zúčastnit soutěže o notebook U745!

Odpolední bloky jsou věnované novinkám v našem portfoliu.

Notebooky, tablety, stolní počítače? Máme. Servery a storage? Ty zrovna letos vyhrály první cenu v anketě mezi dvěma stovkami prodejců. Komplexní řešení pro datová centra? Také máme. Virtualizace, cloud, smart cities, biometrické zabezpečení. Umíme i to.

Pokud už budete přesyceni IT, máme pro vás připravenou 3D čokotiskárnu a experta na japonskou kaligrafii.

Závěr dne vám zpříjemní přednáška Václava Cílka, českého geologa, klimatologa a spisovatele.

Podrobný program konference, stejně jako informace o řečnících dopolední sekce naleznete na stránce speciálně věnované této události na www.fujitsuday.cz.

Registrujte se ještě dnes na http://www.fujitsuday.cz/registrace a 29. března se těšíme na viděnou na Fujitsu Day 2017.

autor: | 17. 3. 2017

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama