reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Už nemusíte dělat věci, které vás štvou

Video: komerční obsah
Z vlastních zkušeností si uvědomujeme, že v dnešní uspěchané době si lidé příliš neváží svého času. Nebo si často uvědomují, jak je čas drahocenný, ale neumí s ním nakládat efektivně. Jsme zahlceni úkoly, které nás obtěžují, jsou otravné a nudné. K jejich řešení se odhodláváme dlouhé minuty a hodiny a nakonec nimi ztrácíme čas, který bychom mohli věnovat svým dětem, celé rodině, koníčkům a plnění snů.

Pracovat od rána do noci

Hektické pracovní prostředí nutí mnoho podnikatelů i zaměstnanců pracovat od rána do noci. Naším cílem je změnit uvažování lidí o čase. Přišli jsme na to, že delegováním úkolů na virtuálního asistenta můžeme klientům pomoci nejen zbavit se úkolů, které je štvou, ale také zabránit vyhoření nebo rozpadu rodiny.

Proč vznikla služba myTimi

Z těchto důvodů jsme se rozhodli vytvořit službu, jejímž cílem bude plnit úkoly, které lidi pouze obírají o čas a nic jiného jim nepřinesou. Chceme bojovat proti plýtvání času. Nechceme, aby lidé okolo nás přicházeli o první krůčky svých dětí a jejich důležité životní mezníky. Naopak. Chceme, aby se ty stejné osoby mohly věnovat rodině a realizovat své sny.

Jaké úkoly zadat Timimu

Virtuální asistent je u nás nejvíce využívanou službou a je pomocníkem v mnoha oblastech. Vyhledává potřebné informace, komunikuje s dodavateli služeb, řeší s úřady změny trvalých adres, ověřuje kopie dokumentů nebo zakládá živnost. Vyřizuje pokuty za stání, reklamuje zboží či koupí vstupenky na oblíbený koncert.

Rádce při cestování klientům pomůže udělat konkrétní plán dovolené nebo pracovní cesty, sehnat zpáteční letenku či jízdenku do zahraničí, vybrat hotel a auto dle jejich rozpočtu nebo vyhledat zajímavý program na hudebních a filmových festivalech.

Chytrý kurýr běžně vyzvedává a doručuje písemnosti, dárky a nákupy do domácnosti. Zařizuje klientům lítačku nebo kartu na čerpací stanici. Využít ho mohou i ti, kteří nechtějí čekat v nekonečných frontách na úřadech kvůli doručení dokumentů do podatelny.  

Timi v číslech

Naši službu využívá téměř 1800 uživatelů a blížíme se k vyřešení 7 tisíc úkolů. Větší část klientely (62 %) je v současnosti tvořena muži. Bez ohledu na pohlaví na sebe ve 45 % bere Timi podobu virtuálního asistenta, ve 35 % kurýra a ve zbytku času řeší úkoly spojené s cestováním.

Klienti mohou zadat Timimu úkol telefonicky, emailem nebo přes FB Messenger či Slack. Platit lze jednorázově nebo pomocí měsíčního vyúčtování. Službu si lze také předplatit nebo využít bodů z kafeterie Benefit Plus.

Věříme, že náš boj proti plýtvání času bude úspěšný. Již nyní naše služba roste měsíčně až o čtvrtinu.

Ceny a ušetřený čas

  • Zákazníci platí jen tolik, kolik uznají za vhodné.
  • Když není zákazník s úkolem spokojený, dostane jej zdarma.

Aktivita

Ušetřený čas

Cena

Poznámka

Založení živnosti

3 až 5 hodin

Do 1 000 Kč

Vymyslet a koupit dárek

Min. 1 hodina

300 Kč

3 až 5 tipů

Itinerář na dovolenou

4 až 10 hodin

500 až 1 500 Kč

dle délky dovolené a rozsahu služeb

Reklamace

1 hodina

200 Kč

Koupě předmětu podle fotky

10 minut až 2 hodiny

100 až 300 Kč

Doporučení a objednání/rezervace

30 minut

100 Kč

servis, doktor atp.

Zjištění praktických informací

1 hodina

100 Kč

například zřízení parkovací karty

autor: komerční článek | 5. 11. 2018 14:41

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama