reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Taxíkem bezpečně a za férové ceny

Máme pro vás tip, jak se nenechat okrást. Nechcete se ztratit v džungli pražských taxislužeb? A zaplatit za svezení férovou cenu? Pak využijte taxislužbu Tick Tack.

Luxusní pražská taxislužba – to je Tick Tack Taxi, které patří do holdingu STUDENT AGENCY podnikatele Radima Jančury. Jeho mottem vždy bylo poskytovat kvalitní služby za nízké ceny a tento přístup razí jak u svých vlaků a autobusů RegioJet, tak i u taxislužby. „Za dobu, co působíme na trhu, jsme změnili pražskou taxislužbu v limuzínovém segmentu. Pořídili jsme nová vozidla, zaměřili se na čistotu a zákaznické vystupování. Tick Tack přinesl na trh také férové jednání bez podvodů na zákaznících,“ říká Radim Jančura.

Právě transparentní přístup k zákazníkovi je pro naše taxislužby, kam patří vedle Tick Tacku také značka Green Prague, to nejdůležitější. Klient má během jízdy k dispozici tablet, na které můžeme sledovat cestu do svého cíle. Díky zrcátkovému taxametru můžete sledovat cenu svojí jízdy.

O vaše bezpečí se postarají naši řidiči, které pečlivě vybíráme a ověřujeme jejich znalosti Prahy i angličtiny tak, aby vám byli schopní poradit a pomoct v každé situaci. Ať už budete objednávat taxi pro sebe nebo svého obchodního partnera, s námi se můžete spolehnout na profesionalitu našich řidičů. Snadno je poznáte i díky tomu, že jsou oblečeni do jednotné uniformy.

Požitek z jízdy v luxusní flotile Audi A6
V kvalitě a pohodlí nedělá taxislužba Tick Tack kompromisy a tak se při každé jízdě můžete těšit na luxusní vozy Audi A6. Jde o auta, která byla pro naši taxislužbu vyrobená na zakázku. Usedněte do pohodlných sedadel a vychutnejte si svoji jízdu. Tu dotáhne k dokonalosti unikátní servis na palubě. K dispozici vám je Wi-Fi připojení zdarma a tablet se zábavním systémem, na kterém si můžete pustit třeba oblíbený seriál, poslouchat hudbu nebo si přečíst aktuální online zpravodajství. Při téhle jízdě Prahou budete litovat, když nepotkáte žádné kolony!

Jak nejrychleji vyzkoušet naše služby? Stáhněte si do svého mobilu naši aplikaci a vybírejte z aktuálně dostupných vozů Tick Tack nebo Green Prague. Při online objednávce pomocí aplikace navíc cestujete za ty nejlepší ceny. Dopřejte si zážitek z jízdy! Více na www.ticktack.cz

autor: Tick Tack | 26. 9. 2016

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama