reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Tajemství proměny účastníků O 10 let mladší

Být o deset let mladší? Tvůrci pořadu TV Nova O 10 let mladší se rozhodli toto zdánlivě nesplnitelné přání měnit ve skutečnost. Každou středu se na televizních obrazovkách objeví dvojice, která se během 60-ti minutového pořadu promění k nepoznání.

At už jde o manželské páry, sourozence či přátele, pořad O 10 let mladší představuje životní příběhy lidí, jejichž často pohnuté osudy se podepsaly nejen na jejich duši ale i na jejich těle. Přibližuje složité osobní vztahy a nečekané životní události, které účastníky pořadu formovaly. Doslova.

Mladistvý vzhled za čtyři týdny?

Přesně na měsíc si účastníky pořadu vezme do parády tým profesionálů složený z osobních trenérů, estetických chirurgů, špičkových stomatologů a stylistů a kompletně změní jejich vizáž. Zatímco diváci sledují proměnu krok za krokem, sami účinkující se vidí až po celém měsíci. A nestačí se divit! Štíhlá postava, zářící pleť, krásný úsměv… Jak je to možné?

Úsměv!

Lidé, kteří se často smějí, jsou považováni za atraktivnější a často působí mladší. Řada účastníků O 10 let mladší přitom před svou proměnou uvedla, že se za svůj úsměv stydí. Snažili se před světem schovávat svůj nedokonalý chrup a působili tak na své okolí jako věčně zamračení nebo smutní. Jak dokazují odborníci z Schill Dental Clinic, stomatologické kliniky, která v O 10 let mladší poskytuje dentální péči, každý problém je možné řešit a každý chrup se může proměnit v neodolatelný úsměv.

Velice efektním, přitom nikterak náročným úkonem je prostá výměna nevzhledných amalgámových plomb za kompozitní výplně, jejichž barva se plně přizpůsobí barvě zubů. Častým neduhem jsou také nedokonalé zubní náhrady v podobě nevzhledných korunek či celých můstků. "Běžné korunky měníme za zubní náhrady vytvořené pomocí technologie CEREC®. Ta umožňuje výrobu i aplikaci dokonale padnoucí zubní náhrady na počkání. Stomatolog naskenuje chrup a pomocí počítačového programu vymodeluje dokonalý zub, který perfektně padne konkrétnímu pacientovi. Nový zub je k nerozeznání od vlastních a pacient odchází z ordinace s opraveným úsměvem za méně než hodinu," říká MUDr. Alexander Schill, primář Schill Dental Clinic.

Největší zásah odborníků Schill Dental Clinic jste mohli sledovat hned v prvním díle O 10 let mladší. Jan Gruber o vlastní zuby přišel a používal vyndavací zubní náhrady. Během jediného zákroku mu MDDr. Tomáš Pospíšil vytvořil pomocí moderních zubních implantátů kompletně nový chrup, za který by se nemusel stydět ani hollywoodský herec. "Výhodou implantátů je jejich dlouhá životnost a v případě nutnosti snadná výměna - bez bolesti a bez čekání," říká MDDr. Tomáš Pospíšil.  

Pro krásu se musí trpět. Nebo…?

Účastníci O 10 let mladší jsou překvapeni, že zákroky v Schill Dental Clinic jsou bezbolestné. Při volbě postupu odborníci vždy zváží specifické potřeby pacienta a provedou vhodná opatření, aby se i při nejsložitějších zákrocích cítil maximálně pohodlně." Většinou postačí lokální umrtvení dásně, v některých ale volíme celkovou anestezii, při které pochopitelně spolupracujeme s profesionálními anesteziology," dodává MUDr. Alexander Schill.

autor: komerční článek | 19. 11. 2018 16:02

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama