reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Střecha Tondach: Unikátní spojení moderního designu a poctivých výrobních postupů

Moderní střecha, to není jen jednoduchý výběr základních tašek, jejich typu, povrchové úpravy či barvy. Skutečně dokonalá střecha si žádá mnohem víc.

Pokud ji investor na svém domě chce mít, musí za svým cílem zodpovědně jít a každý krok realizace pečlivě zvážit. Jedině tak může počítat s tím, že krytina nejen podtrhne styl jeho vlastního domu, ale také citlivě doplní okolní zástavbu. Jen při pečlivém plánování a správném výběru funkčních doplňků bude vědět, že trvalá krása jeho střechy vydrží tak dlouho, aby se z ní mohly radovat i další generace. Pouze při výběru renomovaného výrobce, který mu nabídne komplexní řešení střechy včetně spolehlivě dodávky a kvalitního servisu, bude mít jistotu, že jeho střecha bude opravdu vyladěná do posledního detailu.

Česká hlína - záruka kvality i pro nejnovější technologie

Když zákazník vybírá nejvhodnější krytinu pro svou novostavbu, přirozeně vyhledává neotřelý, originální design, který hned na první pohled upoutá svým moderním vzhledem. Zároveň však určitě bude chtít, aby krytina byla nejen krásná, ale aby vydržela dlouhá léta a ideálně vypadala stále stejně. Toto propojení mezi estetickými a funkčními vlastnostmi a bez nutnosti hledat kompromisy představuje pálená taška Tondach. Ta je nejen moderní, ale zároveň za ní stojí práce českých rukou a poctivé výrobní procesy, při kterých hraje hlavní roli materiál ze všech nejspolehlivější - pravá česká hlína.

TIP: nechte si ZDARMA spočítat střechu přímo od výrobce na Výpočet střešní krytiny.

100% dodávka a kvalitní servis renomovaného výrobce

Výhody spolupráce s největším českým výrobcem pálených tašek však ani zdaleka nekončí u jeho kvalitních produktů. V případě že investor osloví právě Tondach, získává také silné zázemí tuzemského výrobce, se kterým jde ruku v ruce jistota kompletní dodávky materiálu za všech okolností. Minimalizujete tak rizika zpoždění stavby a zbytečných nákladů v důsledku špatné dodávky. Odborníci z Tondachu vám i rádi doporučí řemeslníky, na jejichž práci mohou poskytnout jedině pozitivní reference.

Originální doplňky - cesta za dokonalou střechou

Při plánování střechy se zabýváme výběrem základních tašek, ale neméně důležitou zastávkou je i správná volba střešních doplňků. Musí nejen dobře vypadat, ale hlavně tvarově a velikostně korespondovat se zbytkem krytiny. Sázkou na jistotu je oslovení osvědčeného výrobce tašek, který zároveň nabízí i kompletní doplňkový sortiment. Ať už budete potřebovat větrací pásy, protisněhové zábrany, držáky hromosvodu, držáky a příchytky hřebenáčů nebo velmi oblíbené pojistné hydroizolační fólie Tondach FOL, Tondach vyhoví vašim představám o skutečně komplexním řešení vaší nové střechy.

Více o doplňcích a střešní krytině Tondach naleznete na stránkách výrobce v sekci produkty Tondach.

autor: komerční článek | 6. 4. 2018 14:03

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama