reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Slevové kódy – tajemství, jak šetřit peníze při nákupech online

Foto: Slevozis.cz
Kupóny se v České republice už ve skutečnosti nevztahují pouze na určité kategorie zboží, jako jsou potraviny nebo oblečení, ale na širokou škálu zboží a služeb.

Online nakupování je pro zákazníky v České republice stále atraktivnější. V roce 2016 zaznamenal e-commerce B2C výrazný nárůst oproti předchozím dvěma letům. Procento uživatelů v České republice, které v posledních měsících uskutečnilo alespoň jeden nákup, patří mezi nejvyšší v Evropě (45%), a je tedy vyšší než v západoevropských zemích, jako jsou Itálie a Španělsko.

Online nákupy, nové možnosti úspor se slevovými kódy

Jedním z faktorů tohoto úspěchu je šetření. Kdo nakupuje on-line, šetří peníze, protože stejný produkt prodávaný v obchodě má obvykle nižší cenu, pokud je zakoupen online. Vlastně se nejedná jen o několik kategorií zboží, nýbrž o širokou škálu zboží a služeb. Za knihy, oblečení, boty, parfémy nebo domácí čisticí prostředky můžete ušetřit tisíce korun, pokud je v malém množství nakupujete.

Tímto způsobem můžete ušetřit stovky korun na velkých domácích spotřebičích, bytovém zařízení nebo na pojištění automobilu a cestovním pojištění. Ať už se jedná o elektroniku, volný čas, zboží pro sváteční příležitosti, péči o děti, kancelářské zboží či produkty pro domácí mazlíčky, nakupování online garantuje zajímavé úspory, a to hlavně při nákupech u prodejců působících v České republice, jako jsou Kasa.cz, Zoot.Cz, Euronics.Cz nebo Notino. cz.

Slevové kódy a možnosti ušetření v České republice

Spousta nabídek e-commerce, slevové akce, exkluzivní slevy a slevové kódy nebo kupony konečné nákupní ceny ještě snižují. Často se jedná o skvělé možnosti úspor, které mohou mít pozitivní dopad na rodinný rozpočet mnoha lidí. Tajemstvím je v daném momentě najít nejlepší slevu nebo slevový kód. Pokud například máte v úmyslu zakoupit knihy pro děti, můžete využít propagačních akcí v některém ze známých online knihkupectví.

Kde najít nejlepší slevové kódy v České republice?

V České republice existuje spousta portálů nabízejících kuponové kódy. Nejnavštěvovanějším z nich je jistě www.promocodi.com, nový projekt společnosti Divergent Ltd, která sídlí ve východní Evropě, v Bulharsku, a působí ve více než 10 zemích světa. Na tomto webu naleznete nejnovější kuponové kódy nejznámějších webových obchodů v České republice.

autor: komerční článek | 7. 11. 2017 14:24

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama