Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Samsung uvedl nové modely skládacích telefonů. Nabízí k nim nadstandardní pojištění

komerční článek
11. 8. 2021 15:59
Třetí generace ohebných telefonů je tady. Samsung nabízí nadstandardní pojištění jako bonus.
Foto: komerční článek
Foto: komerční článek

Očekávaný Unpacked je námi - Samsung otevřel další kapitolu v mobilní inovacích a nové modely skládací řady Galaxy Z spatřily světlo světa. Čerstvá generace skládacích přístrojů nabízí přesně ta vylepšení, jaké si majitelé předchozích verzí žádali, takže vydrží déle a nabízejí ještě šikovnější využití skládací konstrukce. Samsung Galaxy Z Flip3 5G a Galaxy Z Fold3 5G tak nabízejí nejen originální a designové provedení, ale především úplně nové možnosti při práci, multimediální zábavě i hraní. Nejnovější "skládačky" jsou navíc dostupnější než kdy jindy. S jejich pořízením tedy neváhejte dlouho - pro nadšence nabízí Samsung jako vždy velké předobjednávkové bonusy.

Výhodné pojištění na jeden rok zdarma a bonus k výkupu starého zařízení

S pojištěním nad rámec klasické 2leté záruky můžete být opravdu v klidu. Samsung Care+ nadstandardní servis zahrnuje opravy hardwaru, softwaru, výměnu baterie i pojištění náhodného poškození. Váš telefon vám navíc Samsung klidně vyzvedne a pak zase opravený doveze zpět. 

Foto: komerční článek

Kromě toho budete mít také možnost nechat si odkoupit své staré zařízení s bonusem, ať už jde o loňský model nebo 20 let starý telefon, který vám leží v šuplíku. Snížit cenu nové skládačky si tak můžete až o 10 000 Kč. 

Další výhody se pak týkají nákupu Galaxy Z Fold3 5G - k nákupu v rámci předobjednávky získáte Note pack - flipový obal s S Penem a 25 W cestovní nabíječku. 

Výše uvedené výhody a bonusy se vztahují na nákup modelů Galaxy Z Flip3 5G a Galaxy Z Fold3 5G v rámci předobjednávek, tj. do 26. srpna 2021. Telefony je možné předobjednat na e-shopu www.samsung.cz, ve značkových prodejnách Samsung nebo u vybraných prodejců. Více o předobjednávkách a souvisejících bonusech najdete na www.samsung.com/cz/predobjednavky

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 31 minutami

Ondra a Adamovská jsou mistry republiky v boulderingu

Olympionik Adam Ondra a Eliška Adamovská vyhráli mistrovství republiky v boulderingu. Oba favorizovaní sportovní lezci ve finále šampionátu ve Slaném pokořili jako jediní všechny čtyři cesty.

Za bývalým mistrem světa v boulderingu i v lezení na obtížnost Ondrou, který v Tokiu nenaplnil medailové ambice a v olympijském finále skončil šestý, skončil hlavní soupeř Martin Stráník. Ten měl "topy" tři. Bronz získal Štěpán Volf.

Adamovská, jež v červenci vyhrála v Brianconu závod Světového poháru v obtížnosti, dnes ve Slaném zvítězila před Michaelou Smetanovou a Markétou Janošovou.

Další zprávy