reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

S jarními akcemi bank se roztrhl pytel! Ušetřit můžete na splátkách i úrocích

Jarní akce a výprodeje se netýkají pouze obchodních řetězců. Levnější půjčky, výhodnější podmínky, nižší úroky anebo dokonce možnost získat první půjčku zdarma, nabízí i tuzemské banky. Pojďme se společně podívat na ty nejzajímavější jarní akce, které si pro nás banky připravily.

Česká spořitelna vám odpustí až 15 měsíčních splátek
U největšího bankovního giganta na našem trhu - České spořitelny si můžete sjednat půjčky od 20 do 700 tisíc korun s možností nastavení a rozvržení jednotlivých měsíčních splátek. Pokud navíc budete půjčky řádně splácet, Česká spořitelna vám garantuje úrokovou sazbu ve výši 6,9 % a možnost vrácení až 15 měsíčních splátek.

Komerční banka přichází s akčním úrokem
Ať už zvolíte produkt s názvem Optimální půjčka anebo Osobní úvěr, můžete se nově těšit z akční úrokové sazby, která začíná na 5,9 %. Půjčit si můžete na cokoli až 2 500 000 Kč, přičemž si sami nastavíte výši a datum splátky. Pokud máte peníze navíc, půjčku můžete splatit kdykoli a to zcela bez sankcí anebo poplatků.

Raiffeisenbank slibuje bonusovou sazbu
Další zajímavou akci si pro nás připravila Raiffeisenbank. Pokud si u ní půjčíte třeba 500 000 Kč a budete je řádně a dle dohodnutého termínu splácet, můžete se propracovat až k bonusové sazbě 4,9 %, kterou dnes u konkurence získáte opravdu jen výjimečně. Splatnost Raiffeisenbank bankovní půjčky se pohybuje mezi 6 až 96 měsíci a maximální částka k zapůjčení činí 700 000 Kč.

Air Bank ponížila úrokové sazby i RPSN
A u úroku 4,9 % ještě chvíli zůstaneme. Nově ho nabízí společnost AirBank v případě, že požádáte o větší objem finančních prostředků (alespoň 200 000 Kč). U menších půjček se výše úroku nemění a zůstává na současných 5,9 %. Ponížení se ovšem dotklo také hodnoty RPSN. Ta nově začíná na příjemných 5,02 %. (při částkách 300 000 Kč a výše). AirBank půjčka je navíc oproštěna od složitého papírování a vyřizování. Sjednat ji můžete online, a pokud budete splátky řádně splácet, těšte se na další odměny a bonusy.

Moneta Money Bank sníží nabídku konkurence
Se zajímavou akcí na nové půjčky přišla také společnost Moneta Money Bank. Pokud projevíte zájem o některý z jejích půjčkových produktů a zároveň přinesete nabídku konkurenční banky, která nabízí půjčku levněji, Moneta Money Bank dokáže snížit nabídku konkurence o celé dvě procenta. Úroky půjček tady standardně začínají na 4,9 % při RPSN ve výši 5 %.

UniCredit Bank zlevňuje půjčky za aktivní využívání účtu
Neméně zajímavá je i nabídka společnosti UniCredit Bank a její Presto půjčky. Pokud si ke zmíněnému produktu sjednáte také pojištění schopnosti splácet, které vás chrání před nečekaným výpadkem příjmu, zároveň budete účet u UniCredit Bank aktivně využívat, získáte slevu ve výši 2 % z aktuální úrokové sazby.

ČSOB vrací jednu splátku ročně
Půjčka podle poslední módy - tak zní nejnovější slogan ČSOB, nabízející bankovní půjčky online a na cokoli. Půjčit si tady můžete 20 až 800 tisíc korun na rok anebo rovných osm let. Pokud si půjčíte alespoň 100 000 Kč na dobu pěti let, získáte bonusový úrok 5,9 %. Na vrácení splátek (každá 12. splátka ročně) máte nárok ve chvíli, kdy řádně splácíte alespoň tříletou půjčku.  

Tento článek vznikl za spolupráce největších srovnávačů finančních produktů Půjčky.cz, Úspory.cz, Coolpůjčky.cz a PůjčkyHned.cz.

autor: komerční článek | 19. 4. 2018 10:50

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama