reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Robotický vysavač Roomba e5, pomocník původem z vesmíru

Robot, který za vás uklidí, už dávno není jen vize budoucnosti! Obzvláště povedené pomocníky vyvíjí značka iRobot, která tak pomáhá domácnostem šetřit čas už více než dvacet let. A jaké je tajemství jejich úspěchu? Dlouhodobá spolupráce s NASA!

U zrodu společnosti iRobot stála trojice zakladatelů (Colin Angle, Helen Greiner a Rodney Brooks), kteří posunuli robotiku o další krok vpřed. Díky nim teď může více jak 15 milionů zákazníků z Evropy, USA i Asie šetřit čas a usnadňovat si práci.

Vesmírný robot u vás doma

Vše začalo v devadesátých letech, kdy vznikl první iRobot Genghise®. Ten byl určený pro mimozemské průzkumy. Následoval robot Ariel® sloužící k detekci a zneškodňování min nebo iRobot PackBot®, který prohledával trosky Světového obchodního centra a Pentagon po útocích z 11. září.

V roce 2002 se spustila výroba robotických vysavačů iRobot i pro domácnosti a brzy se v tomto segmentu vyšplhala mezi světovou špičku.

Roomba e5

Roombu e5 snadno propojíte s mobilní aplikaci iRobot HOME, ve které si můžete nového člena rodiny pojmenovat a především ovládat. Snadno si tak můžete nastavit pravidelný úklid nebo jej spustit třeba cestou z práce. Roomba e5 si totiž poradí i bez vás - díky chytrým senzorům se dokáže vyhnout schodům, překážkám a zdolá i vyvýšeniny do 1,5 cm. Vždy se tak můžete vrátit do čerstvě uklizeného domova a věnovat ušetřený čas odpočinku či koníčkům.

Alergici si ho zamilují

Při vývoji Roomba e5 se myslelo i na osoby potýkající se s alergickými potížemi. Vysavač má proto efektivní filtr AeroForce®, který dokáže zachytit i ty nejjemnější prachové částice a alergeny, a navíc při vysávání nevíří prach. Roombu ocení i domácnosti se zvířecími mazlíčky. Roomba si hravě poradí s jejich chlupy i s rozsypanými granulemi.

Výhody iRobot Roomba e5

  • iAdapt je chytrý navigační a řídicí systém úklidu. Za pomoci různých senzorů monitoruje prostor v místnosti 67x za sekundu a ve spojení se 40 předdefinovanými pohyby umožňuje inteligentně a s rozvahou reagovat na míru znečištění nebo tvar místnosti. Pokud zmonitoruje extrémně znečištěnou plochu, uklízí ji do té doby, dokud není zcela čistá.
  • Lze nastavit načasování úklidu, kdy chcete, aby probíhalo vysávání.
  • Program SPOT vám pomůže ve chvíli, kdy se na části podlahy udělá nepořádek. Roomba tak nebude muset vysávat celý prostor, ale zaměří se pouze na prostor o průměru 1 m.
  • Snadná údržba a ovládání zpříjemní používání robotického vysavače iRobot. Stačí pravidelně vysypávat a omývat sběrný koš, čistit kartáče a přední kolečko.
  • Efektivní filtr AeroForce® dokáže zachytit i nejjemnější prachové částice a alergeny. Je tak vhodný pro domácnosti s alergiky, které ochrání lépe než běžné filtry ve vysavačích.
  • Napájení probíhá v nabíjecí stanici, kam vysavač po splnění svého úkolu sám dojede a dobije si Li-Ion baterii.
  • Díky mobilní aplikaci iRobot HOME můžete vysavač ovládat odkudkoli.

Další informace najdete na www.irobot.cz.

autor: komerční článek | 18. 1. 2019 16:36

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama