reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Prsa s implantáty. Lze to přirozeně a bez jizev!

Toužíte po plném dekoltu, který je k nerozeznání od přirozeného poprsí? Mrkněte jak vypadá operace speciální mini invazivní technikou, která je již dostupná i v ČR.

Krásné plné poprsí je snem téměr každé ženy. Ohledně implantátů a zvětšování prsou jsou zažita různá klišé a nepravdy. Každá žena zvažující tuto úpravu svého zevnějšku by se měla zajímat o to, s jakými implantáty její plastický chirurg pracuje a proč. Použitý implantát totiž velmi ovlivní výsledek nákladné operace.

S vývojem technologií můžete mít i s implantáty nyní dekolt k nerozeznání od přírodních prsou. Speciální gel implantátů Motiva Ergonomix je elastický a přizpůsobuje se pohybu ženského těla. Ve stoje tvoří kapku a v leže drží kulatý tvar. Nabízí Vám tak vzhled, pocit a pohyb přirozeného poprsí. Na pohmat jsou prsa krásně měkká a okraj implantátů není hmatatelný.

Díky operační technice vložení implantátu pomocí speciálního sterilního sáčku, kterým se implantát stlačí, je možné provést malinký řez okolo 2,5 cm, což je polovina běžně používaného řezu pro vložení implantátu. Po zhojení je jizvička v podprsní rýze téměř neviditelná.

Vzhledem k tomu, že je implantát vložen do prsů přes sterilní sáček a nedotýká se tkání v okolí řezu, nehrozí, že by na něm ulpěla jediná kožní bakterie a riziko rozvoje infekce kolem implantátů je zcela minimální. Tato operační technika je proto velmi bezpečná a minimalizuje rizika.

Video přímo z operace můžete vidět zde:

https://www.motivaimplantaty.cz/clanky/zvetseni-prsou-nejmensi-jizva-motiva-implantaty/

"V životě jsem nebyla spokojenější a jako žena sebevědomější" maminka Klára, po zvětšení prsou a úpravě původní asymetrie. Implantát Motiva Round 375 a 440 ml vložen pomocí insertního sáčku. Výsledná jizva jen 2,5 cm v podprsní rýze.

"Všichni se chtějí sáhnout. A uzavírají sázky zda jsou pravé nebo ne." říká burlesque tanečnice Miss Cool Cat, která podstopila zvětšení prsou spolu s modelací. Implantát Motiva Ergonomix 380 a 425 ml.

Mnoho spokojených klientek najdete na našem instagramu Motiva_cz_sk

autor: komerční článek | 1. 10. 2018 0:01

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama