reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Prohlídku historické Prahy spojte se stylovým ubytováním v EA Hotelu Praga 1885

Vydat se poznávat historickou Prahu bez návštěvy Staroměstského náměstí, Pražského hradu, Kampy nebo Karlova mostu, který spojuje staré Město s Malou Stranou si nelze představit. Pokud navštívíte Prahu a budete si chtít vychutnávat její jedinečnou architekturu bez přestávky, dopřejte si stylové ubytování v EA Hotelu Praga 1885. Atmosféra hotelu vám umožní vnímat historii všude kolem sebe, nepřetržitě.

Atraktivní lokalita

EA Hotel Praga se nachází na Smíchově, na levém břehu Vltavy nedaleko Bertramky, která je úzce spojena s našimi dějinami a rozhodně stojí za to, abyste jí při návštěvě Prahy věnovali dostatek času. Okolí hotelu nabízí nepřeberné množství dalších míst, které stojí za to je navštívit. Mezi zdejší významné stavby patří Smíchovská synagoga, kostel Nejsvětější Trojice nebo zmiňovaná Bertramka s památníkem Wolfganga Amadea Mozarta, který zde pobýval. Pro ty, kdo rádi nakupují, se v blízkosti hotelu nachází jedno z největších nákupních center v Praze. Okolí nabízí také množství restaurací a kaváren.

Pobyt plný zážitků

Ubytování v EA Hotelu Praga 1885 ocení každý, kdo si přeje strávit noc ve stylovém, prostorném pokoji s pohodlnou postelí, ráno vstát a vychutnat si výbornou snídani. Prostory restaurace jsou vybavené stylovým masivním nábytkem a stěny jsou zdobené starožitnými obrazy. Po příjemně stráveném ránu se jen stačí vydat za zážitky a poklidnými procházkami městem. Od hotelu je ideální spojení městskou hromadnou dopravou. Bohatě je zde zastoupena veškerá veřejná doprava - vlak, tramvaj, metro a bus. Pokud přijedete autem, můžete si vybrat z několika možností parkování. Aby byl váš pobyt v Praze na zážitky co nejbohatší, na recepci hotelu vám rádi doporučí vybraná kulturní nebo sportovní představení, projížďky lodí po Vltavě, okružní jízdy a samozřejmě vám poskytnou informace o turistických zajímavostech.

Základní údaje o hotelu

EA Hotel Praga 1885 je od března 2018 posledním přírůstkem hotelového řetězce EA Hotels. Stylový hotel v třípatrové  historické budově s výtahem na Praze 5 nabízí ubytování ve standardu 4 * s kapacitou 122 lůžek ve 42 pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV / SAT, minibar, telefon, trezor a bezplatnou WI-FI ve všech prostorách. Část pokojů má vlastní balkony.

EA Hotels

Hotely pod značkou EA Hotels provozuje společnost EuroAgentur Hotels &Travel a.s. Na 40 hotelů tohoto řetězce se nachází nejen v hlavním městě, ale i na dalších atraktivních místech České republiky. Nedílnou součástí EuroAgentur Hotels&Travel je také jedna z nejvýznamnějších českých incomingových cestovních kanceláří a kongresové oddělení, které se více než 26 let zabývá zabezpečením kompletních služeb pro kongresy, konference a incentivní akce. Pod značkou EA Culinary provozuje vlastní řetězec restaurací a zabezpečuje cateringový servis.

autor: komerční článek | 21. 5. 2018 12:52

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama