reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Praha je osvěžující destinací pro letní dovolenou. Nevěříte?

Zástupy zahraničních turistů míří do naší metropole i v letních měsících. Láká je nejen pulzující život podél řeky a místní pamětihodnosti.

Rozlehlá síť zelených ploch a parků s letitými stromy a výhledy na město dělají z Prahy příjemné útočiště pro letní aktivity. Dlouhé procházky podél Vltavy se postarají nejen o kulturní zážitky. Můžete si udělat túru po pražských ostrovech, uspořádat piknik při západu slunce nebo se vydat na projížďku lodí či si pronajmout šlapadlo.  

Skvělým výchozím místem pro tyto výlety je Hotel Paris Prague, který najdete ukrytý v malebné uličce u Náměstí Republiky. Nachází se nedaleko od rušného břehu řeky, významných památek i parků. Hotel vás už při vstupu okouzlí secesními interiéry, z nichž dýchá slavná prvorepubliková minulost. Ochotný personál vám poradí a pomůže naplánovat procházky po okolí.

Nejzelenější město světa zve k prohlídkám

Téměř 57 % území hlavního města tvoří zeleň. Díky rozloze zahrad, parků a městských lesů na jednoho obyvatele, získala Praha v roce 2018 první místo Green City Indexu. Obstála tak mezi 50 porovnávanými světovými metropolemi. Pozitivní je, že zelené plochy jsou plné zábavy! Možnost užít si spolu s ostatními obyvateli města pivní zahrádku třeba v Letenském parku nebo koncerty a párty v místím open air clubu Stalin, je samo o sobě neopakovatelným zážitkem. 

Místo pro relax a odpočinek v pětihvězdičkovém luxusu

Až se po celém dni stráveném venku vrátíte do hotelu Paříž, oceníte nejen jeho strategickou polohu. Se svými elegantními pokoji, stejně jako několika rozlehlými apartmány, nabízí únik z letního horka a davů lidí do uklidňující atmosféry.

Všechny nadstandardně vybavené pokoje mají v ceně vstup do Wellness Spa Centra. Perlou hotelu, která svým obyvatelům připraví romantický zážitek, je Tower Suite se starožitným točitým schodištěm vedoucím do věže na privátní prosklenou kruhovou terasu. Ta nabízí zcela unikátní 360° panoramatický výhled na celou Prahu. 

Osvěžující letní koktejly a vynikající sezónní kuchyni v podání mistra šéfkuchaře Karla Hynka si pak můžete vychutnat v jedné ze dvou hotelových restaurací - Sarah Bernhardt nebo Café de Paris, které vám zaručí chuťový i umělecký zážitek díky zářivým a zachovalým interiérům.

autor: komerční článek | 26. 7. 2018 8:37

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama