reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Poznejte 6 hlavních důvodů pro plavbu v tropických destinacích

Letní šortky a šaty obvykle v zimních měsících zahálejí hluboko ve skříni. Přesto mohou v dobách ledu, vichru a plískanic najít své uplatnění. Třeba na plavbách na nádherných výletních lodích. Ne každý ale takovou dovolenou již absolvoval, tedy pojďme si říci pár dobrých důvodů, proč zahodit konvence a plavbu konečně vyzkoušet.

1. Několik top destinací během jediné dovolené

Martinik? Dubaj? Bali? Mauricius? Havaj? Jamajka? - Vždy těžká volba. Navíc zvolit správný hotel na správném místě… To vše jsou úskalí, provázející výběr pobytového zájezdu. Proč ale nepoznat mnohem více? Během plavby na vás každý den čeká zcela nový tropický ráj. Nové pláže, nové památky, často i úplně nová země a noví obyvatelé.  Pro poznání těchto skvělých míst je připravena celá paleta nejrůznějších fakultativních výletů. A že je na co se těšit, ukáže coby ochutnávka třeba toto originální video.

Nádherný ostrůvek plný exotiky | Video: cestovní kancelář JOHOHO

2. Stále za sluncem

Nesmírnou výhodou výletních lodí je to, že celoročně brázdí vody v oblastech s pěkným počasím. Prostě se v rámci roku stěhují za letními destinacemi jako tažní ptáci.  Jet na loď´ znamená téměř vždy vysokou pravděpodobnost dobrého počasí.

3. Cestujete ubytováni v komfortním hotelu. Pohodlnější způsob cestování byste těžko jinde hledali…

U poznávacích zájezdů bývá cestování často úmorné. Každodenní stěhování vezme spoustu energie a o autobusu ani raději nemluvit. Toto vás ale rozhodně nebude trápit na lodi. Výletní lodě zpravidla stávají přes den v přístavu a přeplavby mezi jednotlivými zastávkami probíhají večer a v nočních hodinách. Během plavby můžete trávit čas třeba v bazénu, ve vířivce či v posteli. Náročnější si mohou dojít třeba na balijskou masáž. Hodně poznání, luxus a pohoda. Plavba příjemným způsobem spojuje výhody pobytové i poznávací dovolené.

4. Skvělá gastronomie

Když je řeč o komfortu ubytování, nelze nezmínit i skvělou gastronomii na lodích. Každý cestující si může vybrat mezi bufetovou a servírovanou formou. Velký výběr a vynikající kvalita. Jinými slovy: co hrdlo ráčí! A chcete-li, jsou za příplatek k dispozici all inclusive nápoje nebo gourmet restauranty "michelinských" kvalit.

5. Kultura a vyžití na lodi

Co budu proboha na té lodi dělat? - Častá otázka nováčků před první plavbou. Žádné obavy. Přes den na lodi mnoho času nestrávíte. Budete třeba na pláži. Vyžití na lodi je spousta. Bazény, vířivky, tobogány, posilovny, lázně, sauny, diskotéky, kasina, bary, tanec, tematické večery, soutěže, karaoke a také strhující divadelní představení ve stylu Broadway každý večer. A některé lodě toho mohou nabídnout ještě mnohem a mnohem více. Zde si dokonce můžete takovou loď virtuálně prohlédnout.

6. Český delegát na lodi

Na některých vybraných plavbách bývá na lodi i delegát cestovní kanceláře. Pomůže vám zorientovat se na lodi a na pravidelných schůzkách vám podá veškeré dostupné informace o následující destinaci včetně cenných informacích praktických. Také poradí s výběrem výletů a bude nápomocen při řešení vašich požadavků či případných problémů.

Pokud vás okružní plavby zaujaly, určitě se podívejte na nabídku CK JOHOHO, předního prodejce a organizátora plaveb. Již letošní zima může mít přívlastky nezapomenutelná a tropická.

autor: komerční článek | 6. 10. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama