reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Poskytujeme špičkovou oftalmologickou péči všem, kteří ji potřebují

V České republice je oftalmologická péče na velmi vysoké úrovni, tuzemské oční kliniky nabízí svým pacientům stále komplexnější léčbu jejich zraku. Přitom české oční lékařství snese i to nejnáročnější mezinárodní srovnání.

"Můžeme říci, že v současnosti disponujeme stejnými technologiemi a výsledky jako největší oční kliniky v zahraničí. České zdravotnictví mělo vždy velmi dobrý zvuk. Sice se u nás dříve nejnovější technologie zaváděly možná pomaleji, vždycky jsme ovšem měli šikovné lékaře, kteří si uměli poradit. Dnes, když máme k dispozici i ty nejmodernější lékařské přístroje, jsme se dostali na světovou špičku," říká generální ředitel největší sítě očních klinik Lexum PharmDr. Michal Krejsta, MBA.

Více než polovina lidí v ČR nosí brýle, proč by se měli lidé obrátit se svými problémy se zrakem právě na vaši kliniku?

Pacienti, kteří k nám přicházejí, mohou využít největší tým očních specialistů ve střední Evropě, v čele s profesorem MUDr. Martinem Filipcem CSc. a docentkou MUDr. Zuzanou Hlinomazovou Ph.D. Služby nabízíme po celé České republice, našich cca 50 lékařů a primářů a přes 200 ostatních zdravotnických profesionálů najdete nejenom na našich klinikách v Praze a Brně, ale také v Ostravě, Českých Budějovicích a Táboře.

Díky tomu našim pacientům, jako jediná tuzemská síť očních klinik, poskytujeme komplexní oftalmologickou péči, tedy nejenom korekci všech refrakčních vad oka (krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu, presbyopie a aberací vyššího řádu), ale také léčbu šedého zákalu, glaukomu, rohovky, keratokonu, sítnice a strabismu.

Jednoduše řečeno, na našich pěti očních klinikách se poskytuje maximálně důkladné, tříhodinové, vstupní vyšetření zraku, které je základním kamenem pro následnou úspěšnou léčbu. Rád bych také zmínil, že za 25 let jsme dostali důvěru našich klientů při více než 200 000 zákrocích.

Chceme, aby naši pacienti vnímali, že Lexum je pro ně takové "okno do duše"!

Stal jste se generálním ředitelem největší sítě soukromých očních klinik Lexum relativně nedávno. Co bude Vaším hlavním cílem pro nadcházející období?

Ve své nové pozici se zaměřím především na další rozvoj všech pěti klinik Lexum, abychom potvrdili pozici největší a nejvyhledávanější sítě očních klinik na tuzemském trhu. Cílem je maximální dostupnost nejmodernější a komplexní oftalmologické péče s dokonalým výsledkem pro všechny pacienty. Jsem přesvědčen, že máme na čem stavět, protože Lexum dnes tvoří největší tým předních specialistů v oboru oftalmologie ve střední Evropě.

Chtěl bych, aby si lidé, jež mají potíže se zrakem, uvědomili, že laserový zákrok, například pro krátkozrakého člověka, je výhodný nejenom po zdravotní stránce (odpadají například hygienické problémy při používání kontaktních čoček), ale také z hlediska finančního. Operace refrakčních vad je trvalým řešením, přičemž představuje jednorázovou finanční zátěž v ceně jedněch kvalitnějších brýlí.

Co považujete za nejdůležitější při řízení velké sítě prémiových očních klinik?

Úroveň a kvalitu jakéhokoliv zdravotnického zařízení tvoří primáři, lékaři, zdravotní sestry a další odborný personál, kteří vytvářejí to nejdůležitější, a tím je naše know-how. A nejenom naším cílem je mít spokojené pacienty, a toho se bez kvalitních a zkušených odborníků prostě nedá dosáhnout. Při řízení jakékoliv společnosti nebo firmy považuji za zásadní hodnoty respekt a lidský přístup a sázím zejména na motivaci, odpovědnost a integritu.

autor: komerční článek | 26. 7. 2018 14:20

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama