reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Pohádkové místo pro dokonalou dovolenou – Bouda Malá Úpa

Foto: Bouda Malá Úpa
Bouda Malá Úpa je komfortní a příjemné ubytovací zařízení, které je ideálním místem pro rodinnou dovolenou v jakémkoliv ročním období. Leží přímo v centru Malé Úpy, tradiční krkonošské obce, která leží uprostřed nádherné přírody Krkonošského národního parku.

Užijte si klidnou rodinnou dovolenou v Boudě Malá Úpa, sousedící s lyžařským areálem Pomezky a s hlavní trasou na Sněžku. Bouda nabízí 19 komfortně vybavených apartmánů, z toho 8 apartmánů je 2-3 lůžkových a 11 apartmánů je dvouložnicových pro 4-6 osob. Pro vaše pohodlí jsou apartmány vybaveny LCD televizorem, chladničkou a Wi-Fi. V přízemí naleznete recepci a Salónek Vagon, kde je možné uskutečnit obchodní jednání nebo využít salónek k příjemnému relaxu. Pokud chcete pořádat středně velká školení či menší sportovní soustředění, je vám k dispozici multifunkční konferenční sál pro 60 osob.

Novinkou, kterou pro vás Bouda připravila pro případy špatného počasí nebo zrelaxování unaveného těla po celodenním lyžování či dlouhé túře, je zbrusu nové wellness. Můžete se těšit z plaveckého a relaxačního bazénu, whirlpoolu, aromatické bio sauny kombinované s finskou saunou, parní sauny, zážitkové sprchy a Kneippova chodníku. Doplňkovou službou ve wellness je fitness room a masáže.

Součástí objektu je stylová restaurace s odděleným dětským koutkem. Restaurace nabízí širokou nabídku teplých a studených pokrmů domácí české kuchyně. Můžete si pochutnat na hovězí svíčkové pečeni s knedlíkem a krkonošském hovězím guláši s karlovarským knedlíkem. Stejně tak i vepřová krkovička z místní udírny nebo špekové knedlíky se škvarky a kysaným zelím či střapačky s uzeným masem a kysaným zelím najdete v jídelním lístku po celý rok.

Restaurace je přátelská k celiakům, většinu nabízených pokrmů pro vás kuchaři připraví i bezlepkově. Veškeré hovězí maso podávané v restauraci pochází z ekochovu Highland Cattle. Nevynechejte místní specialitu: Hovězí maso se šípkovou omáčkou a domácími mandlovými kroketami.

Hory nejsou jen o zimních radovánkách. I v sezóně jaro - léto můžete na horách prožít krásný čas plný relaxu a odpočinku. Bouda Malá Úpa nabízí půjčovnu horských kol a koloběžek, na kterých může strávit příjemný den v okouzlující přírodě v okolí. Hned vedle Boudy se nachází multifunkční hřiště, na kterém si můžete zahrát kolektivní míčové sporty, jako jsou fotbal, nohejbal nebo tenis.

Okolí Malé Úpy nabízí spousta zajímavých volnočasových aktivit. Jen skuteční znalci vědí, že nejhezčí cesta na Sněžku je právě z Malé Úpy. A můžete se dokonce vydat až pěti různými cestami. Další krásné výlety můžete podniknout po Pohádkové stezce, na Šímovy chalupy a Lví důl, na Rotterovy boudy, Pomezní hřeben, do Polska, na prohlídku pivovaru Trautenberk, nebo se můžete kulturně vyžívat v Galerii Celnice.

Užijte si příjemnou dovolenou podle svých představ. http://boudamalaupa.cz/

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama