reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Podzim – to je péče o bazén a výhled do barevné zahrady z terasy

Foto: ALUKOV
Nastávající roční období je co do počasí nevyzpytatelné. Plískanice se střídají se slunečnými dny, které rádi označujeme za babí léto. Přestože je ještě přes den teplo, večerní sklenku vína nebo burčáku si už na své terase kvůli lezavému chladu většinou nevychutnáte. Stačí ale jeden designový doplněk k vašemu domu a počasí už vás ze zahrady nevyžene. Seznamte se s posuvným zastřešením terasy…

Zastřešení terasy v podobě pergoly nebo zimní zahrady je známé už mnoho let. V posledních letech ale přišlo řešení, které ideálně kombinuje dobré vlastnosti obou těchto variant tak, abyste si mohli svou terasu užívat naplno za každého počasí. Posuvné zastřešení terasy je totiž variabilní. V horkých dnech stačí části zastřešení odsunout na stranu a nechat proudit vzduch, jakmile se ochladí, není nic snazšího, než zastřešení opět uzavřít a využít skleníkového efektu, který proměňuje sluneční paprsky v teplo.

Lehkost posunu je zajištěna kvalitním pojezdovým systémem, stabilní konstrukcí a kolejnicemi umístěnými na stěně domu a na zemi. Nejkvalitnější zastřešení na trhu nabízí dlouhodobě společnost ALUKOV. Vedle záruk daných certifikáty kvality přináší také jedinečnou předprodejní péči a poprodejní servis spolu s mnohaletou garancí.

Bezpečný aretační systém EASY UP, který ALUKOV vyvinul, zamkne všechny pohyblivé segmenty k pevným částem zastřešení tak, aby se nikdo, pokud nechceme, nedostal dovnitř ani ven. Brání také tomu, aby se zastřešení otevřelo například vlivem silného větru. Nachází se v úrovni pasu a je možné díky němu zastřešení uzamknout bez nutnosti se ohýbat až k zemi. Zastřešení terasy přináší večerní posezení na zahradě i na podzim.

TERRA - Neviditelné zastřešení bazénu

TERRA je nejnižší bazénové zastřešení od ALUKOVu, které vystupuje nad povrch bazénu pouze minimálně a nebrání tak výhledu do zahrady a jejího okolí. Jedná se o nenápadné zastřešení, které na první pohled ani nezaznamenáte a snadno tak zapomenete, že jej vůbec máte. Nemusíte se tak bát, že by zastřešení bazénu narušovalo ráz zahrady.

Zastřešení TERRA ocení všichni, kdo chtějí neviditelné zastřešení s viditelnými benefity, jako je ochrana vody před nečistotami, regulace teploty vody a ochrana před nechtěným pádem do bazénu.

Jednokolejnicový systém zastřešení zaručuje bezbariérový přístup ze třech stran bazénu, je nenáročný na místo a snadný na údržbu. Posuv zastřešení je přitom velmi lehký a pohodlný. Vysoké nároky na bezpečnostní prvky a odolnost samotného zastřešení i vodící kolejnice jsou u TERRY standardem, stejně jako certifikace nosnosti sněhu a odolnosti proti větru.

Zastřešení TERRA -  znamená mít bazén neustále pod kontrolou, ale dokonale splynout s okolím. 

Všechna zastřešení vyrábí společnost ALUKOV na míru přesně podle vašich potřeb a požadavků. Dolaďte nejen rozměry, ale také barevné provedení tak, aby zastřešení perfektně zapadlo do vaší zahrady. Přesvědčte se v jednom ze showroomů společnosti, nebo na zářijovém veletrhu FOR ARCH v Letňanech.

Více na www.alukov.cz.

autor: komerční článek | 10. 9. 2017

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama