reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Pět rostlin, které nahradí modrou pilulku

Foto: komerční článek
Vynález modré tabletky zlepšil kvalitu sexuálního života statisíců mužů. Dříve se bez ní však pánové obešli a svou potenci vylaďovali výlučně pomocí přírodních prostředků.

Problémy s erekcí nebo snížení libida doprovází silnější polovinu lidstva po tisíciletí. Moderní doba však s sebou přinesla velké množství faktorů, které zmíněné potíže umocňují a ty pak postihují mužskou populaci v míře dříve nezvyklé. Dnes jsou k dostání farmaceutické přípravky pro posílení erekce, ale jsou často spojovány s nežádoucími interakcemi při současném užívání jiných léčiv nebo s riziky pro osoby trpící srdečními chorobami.

Naproti tomu existuje celá řada bezpečných přírodních preparátů, které pomohou při ztrátě silné erekce nebo nedostatku výdrže. Tato rostlinná afrodiziaka navíc vrací mužům sebedůvěru, zvyšují touhu a celkově zlepšují kvalitu sexuálních aktivit.

Zde je vybrána pětice rostlin, které mají potřebné účinky:

Guarana (Paullinia cupana) je zdrojem až čtyřnásobného množství kofeinu, než je obvyklé v kávě. Zlepšuje kardiovaskulární činnost, čímž dochází k dokonalejšímu prokrvení v intimních partiích, dodává energii a posiluje libido.

Prvotřídní brazilskou organickou guaranu naleznete na Guaranaplus.cz, kde si můžete vybrat z nabídky balení 20, 50 a 200 tablet, případně zvolit čistý prášek z drcených guaranových plodů.

Kotvičník (Tribulus terrestris) zvyšuje produkci testosteronu a posiluje potenci. Je vhodný při léčbě mužské neplodnosti a zbytnění prostaty. Působí také v psychické rovině, pomáhá potlačovat stres, úzkost a deprese.

Vyzkoušejte nejkvalitnější kotvičník z Bulharska v produktech Exotic Herbs. Obsahují pomletou nať i plody kotvičníku, čímž je zaručeno optimální složení pro maximální účinek.

Ašvaganda (Withania somnifera), známá jako indický ženšen a po staletí užívaná pro zlepšení tělesné kondice, dokáže posílit všechny údy těla. Kámasútra považuje ašvagandu za roznětku silné vášně a touhy.

Poznejte omlazující účinek ašvagandy pro zlepšení sexuálního života a podporu fyzické i psychické kondice. Koupíte ji v prášku nebo veganských kapslích.

Video: komerční článek |  01:50

Maca (Lepidium meyenii) obsahuje výživný komplex látek dodávajících tělu energii, má omlazují účinky a stimuluje správnou tvorbu hormonů. Poskytuje tělu dostatek zinku, který je jednou ze základních surovin pro tvorbu pohlavních hormonů.

Řada bylinných doplňků Exotic Herbs zahrnuje nejen samotnou organickou macu, ale také speciální směsi Guarana-Maca a Kotvičník-Maca. Objevte jejich sílu a vliv na reprodukční zdraví.

Ženšen je velmi účinný tonizující prostředek, který celkově podporuje vitalitu a imunitu. Tradičně je doporučován k doplnění energie, zvýšení vytrvalosti a podnícení sexuálního apetitu v jakémkoli věku.

Čistý ženšen Exotic Herbs je pěstován v nejpříhodnějších podmínkách na severovýchodě Číny. Plněný ve veganských kapslích usnadňuje přesné užívání, pro přípravu čaje je určen jemně mletý ženšenový kořen.

Přírodní bylinné přípravky jsou vítanou ochranou před okamžiky selhání, jež jsou černou můrou každého muže. Určitě si z uvedených vyberete aspoň jedno rostlinné afrodiziakum, které se vám osvědčí.

Informace o bylinkách naleznete na www.exoticherbs.cz.     

Veškeré produkty Exotic Herbs zakoupíte snadno v e-shopu Guaranaplus.cz.

autor: komerční článek | 15. 3. 2017

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama