reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Peníze jim zmizely přímo před očima!

Foto: Komerční sdělení
Jak je to možné? Jednoduše. V roce 2015 obletěla svět magická show, která po dlouhé době zase brala divákům dech. A už v listopadu ji u nás představil profesionální kouzelník Tomasiano, který je známý z živých vystoupení po celé ČR, okolních států EU, nebo třeba z populární TV talentové soutěže, kde ohromil „oživením panáčka z plastelíny“ nejen publikum, ale dokonce i obávaného porotce proslulého svojí averzí ke kouzelníkům!

Nevěřili byste vlastním očím

Představení, které trvá něco okolo sedmi minut, vás od začátku přiková na místě. Kouzelník při něm sedí u stolu a za doprovodu hudby (s vyhrnutými rukávy!) předvádí efekty jako objevování, mizení, levitace, změny objektů, atd. V reálném čase tak mají možnost jeho umění sledovat na velkém projekčním plátně stovky lidí!

Letos ji můžete shlédnout po celé ČR - nyní nejspíše na nějakém plese. Přehled veřejných vystoupení najdete zde na FB profilu.

 Akci pečlivě připravoval tým lidí

 Aby byla celá show skutečně na úrovni, bylo potřeba několika odborných konzultantů a technických specialistů, zejména k sestavení správné techniky použitelné ve všech různých prostorách, za každých okolností. Prvky, které Tomasiano ve svých vystoupeních předvádí, jsou výsledkem osmi let tvrdé práce a zkušeností získaných ze stovek vystoupení. Nejen proto sklízí tato supervizuální show u publika obrovské úspěchy.

Možná přijde i kouzelník. Tomasiano!

Kdy a kam? Kamkoli. Objednat si jej můžete třeba na firemní večírek, rodinnou oslavu pro dospělé i děti, ples, svatbu či akci v nákupním centru. Jeho hlavní specializací je mikromagie – tedy kouzlení přímo u diváka, ale v repertoáru má jevištní či parketové interaktivní představení nebo velké iluze třeba jako “Záměnu lidí.“ 

Podívejte se na video, kde mimo neuvěřitelných kouzel uvidíte autentické záběry a reakce diváků ze všech zmíněných typů akcí. 

Chcete se dozvědět více? Navštivte www.magicduo.cz a nechte se vtáhnout do světa magie.

autor: komerční článek | 8. 2. 2016 15:49

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama