reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Od té doby, co mám auto na LPG, mě ježdění strašně baví

Foto: Autoplyn-LPG
Ačkoli má stále mnoho lidí vůči přestavbám vozidel na LPG předsudky, není se čeho bát. Stačí si jen dobře vybrat, komu ji svěříte.

Že plyn do auta nepatří? Proč ne, uživatelský komfort je stejný jako u ostatních paliv, natankování plné nádrže je cca za 700 korun.  Navíc úspora na palivu je znatelná už po prvním ujetém kilometru. My se přestavbám vozů na LPG věnujeme už 25 let a máme za sebou tisíce montáží v původní firmě HL Propan Praha, která působila od roku 1993 na Chodově v ulici Türkova. Před nedávnem jsme ve staronovém složení založili franchisingovou pobočku na Vinohradech v Praze 2.

HL Propan byla založena v roce 1993 jako téměř první profesionální firma na přestavby LPG v Čechách a v polovině 90. let již představovala synonymum pro přestavby vozů na plyn. Později začala vyrábět i vlastní komponenty pod značkou LOVTEC a MAGIC. Ty jsou dnes díky své ceně a užitné hodnotě nejoblíbenějším a nejpoužívanějším systémem nejen tuzemských montážních organizací.

Montujeme tedy vlastní české zařízení s výhodou největší servisní sítě u nás. Na naší pobočce s přímou vazbou na výrobu navíc trvale najdete kompletní sortiment dílů, což nám dává výhodu objednávat přestavby v kratších lhůtách a opravy řešit bez čekání na náhradní díly.

V oblasti LPG poskytujeme kompletní služby. Krom přestaveb, servisu, údržby či revizí se věnujeme i poradenství a prodeji náhradních dílů. Problém není žádná oprava nebo výměna nádrže. Samozřejmostí je i zapůjčení náhradního vozidla po dobu montáže či opravy zdarma.

Přestavby provádíme zvláště pečlivě s důrazem na estetiku, životnost zařízení a bezpečnost. Používáme komponenty se zvláštní povrchovou úpravou (bez příplatku pouze u nás) instalované bez poškození původních agregátů v motoru.

V našem oboru se stále vzděláváme, školíme a seznamujeme s novými technologiemi a inovacemi. Přestavby tedy provádíme odborně a moderními způsoby. Zákazníkovi vše pečlivě vysvětlíme a neváháme rozptýlit jakékoli jeho pochybnosti. U nás najdete profesionální a osobní přístup, který jinde mnohdy chybí. Najdete nás i na Facebooku, kde se snažíme vás pravidelně informovat.

autor: David Wimmer | 2. 1. 2018 14:47

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama