reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Novým ambasadorem STRATOS AUTO, autorizovaného dealera BMW, se stal moderátor Jan Kraus

Foto: STRATOS AUTO
Známý český moderátor Jan Kraus, který se stal ambasadorem STRATOS AUTO, autorizovaného dealera BMW, si v showroomu BMW na Proseku převzal BMW X5 xDrive40d.

Jan Kraus je český herec, moderátor, publicista, dramatik a režisér. V současnosti moderuje populární pořad Show Jana Krause. Do roku 2009 byl předsedou Českého filmového a televizního svazu (FITES) a patří ke spoluzřizovatelům Nadačního fondu proti korupci. Jeho spojení s BMW STRATOS AUTO dokazuje, že silné charaktery se nezapřou.

Zvolené BMW X5 je vybaveno M sportovním paketem a lakované metalickou barvou Space Grey. Ve výbavě automobilu nechybí ani rozsáhlý balíček služeb BMW ConnectedDrive zajišťující unikátní možnosti propojení řidiče, automobilu a okolního světa.

Třetí generace modelu BMW X5 opět překonává své vlastní standardy - v podobě SAV (Sports Activity Vehicle), které nabízí mimořádný luxus ve všech oblastech, na které jsou kladeny ty nejvyšší nároky. Přispívá k tomu široká škála inteligentních technologií, které posouvají hospodárnost, jízdní dynamiku, pohodlí a všestrannost na zcela novou úroveň - na silnici i v terénu.

Jízdní dynamika BMW X5 zaručuje zábavu pokaždé, když usednete za volant - v každé zatáčce a oblouku a ve všech rychlostech. Asistenční systémy garantují dokonalý kontakt s vozovkou v ostrých zatáčkách, prudkých stoupáních i ve vysokých rychlostech.

Připravte se na nové zážitky z jízdy! Těšíme se na setkání s Vámi v BMW STRATOS AUTO.

https://www.bmwprosek.cz/

autor: komerční článek | 8. 11. 2017 10:11

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama