reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Nový způsob obchodování: vydělávejte z domova už za 10 minut díky akciím Tesly!

Poměrně mladá firma Tesla je asi nejznámějším výrobcem elektromobilů na světě. O její úspěchy a věhlas se zasloužil zejména jeden z jejích 5 zakladatelů, multimilionář Elon Musk, který v elektromobilech jasně vidí zářnou budoucnost. Proč byste se právě vy nemohli stát její součástí?

Modely aut této společnosti dosahují v mnoha úrovních opravdu špičkových výsledků. Z nuly na stovku se pomocí elektřiny dostanete i za necelé 3 vteřiny, což si u klasických benzínových nebo dieselových motorů lze představit jen velmi těžko. Kromě toho se auta značky Tesla umějí sama řídit tzv. na autopilota, nemluvě o jejich propracovaném supermoderním designu.

V předprodeji nových modelů se prodají statisíce kusů, a to ještě před tím, než je firma vůbec představí veřejnosti. Pokud si jednoduše každý prodej vynásobíte přibližně hodnotou 3 milionů korun, což je cena, za kterou se auto dá koupit, vychází nepochybně pěkně tučný zisk. Mohlo by se zdát, že Tesla je na vrcholu svých možností. Nenechte se však mýlit, toto je pro americkou automobilku jenom začátek.

Podle dostupných informací má totiž společnost Tesla Inc. mnohem ambicióznější cíle nejen v automobilovém průmyslu, ale také v energetice, výrobě domácích úložišť elektrické energie a solárních panelů. Všechny plány vizionáře Elona Muska do sebe krásně zapadají, a také díky tomu hodnota akcií celé firmy už od počátku stoupá. Od jejich vstupu na burzu až doposud vzrostla cena přibližně o 1600 %.

Každý, kdo by si tehdy před 7 lety koupil jen 100 akcií přibližně za 36 000 Kč (kurz byl tehdy 19 Kč za dolar), mohl by je dnes prodat za více než 750 000 Kč. To je poměrně slušný zisk, že? Nákup, držení a prodej akcií ovšem není ta nejsnazší věc, kterou lze udělat. Obnáší to také spoustu papírování a poplatků.

Bylo by však mylné si myslet, že je pozdě na to, abyste na Teslu vsadili svých pár drobných. Jak už jsme se zmínili, firma má do budoucna ohromné plány, které by hodnotu jejích akcií mohly vyšvihnout ještě mnohem výš.

Nebo naopak zastáváte názor, že Tesla už vrcholu své slávy dosáhla? Můžete investovat i na pokles ceny. Nejjednodušší způsob, jak může investovat opravdu každý, a to klidně ještě dnes, jsou tzv. binární opce. Navíc k investování není třeba vlastnit žádný závratný kapitál: minimální částka, se kterou můžete obchod otevřít, je jeden americký dolar, čili přibližně 25 Kč. Co jsou to binární opce?

Díky binárním opcím lze otevřít obchod v jakémkoli směru. Můžete tedy vydělat peníze jak na vzrůstu ceny akcií, tak i na poklesu. Nejkratší možné exspirační pásmo je 30 vteřin, což zjednodušeně znamená, že během půl minuty budete vědět, zda byla vaše předpověď správná a vy jste vydělali peníze.

Více informací najdete zde: Vydělejte si peníze už za 10 minut díky Tesle a její elektrické budoucnosti!

Zbývá položit si neodbytnou otázku: kdybyste měli možnost takto jednoduše obchodovat už před 7 lety, kdy Tesla vstoupila na burzu, využili byste jí?

autor: komerční článek | 28. 4. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama