reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Nové stylové bydlení ve Vršovicích

Foto: Central Group
Čerstvě dokončený projekt, který osloví zejména mladou generaci. Petrohradská nabízí moderní stylové bydlení zejména menších efektivních dispozic.

Pražské Vršovice mají nezaměnitelnou atmosféru. Najdeme zde vyhlášené kavárny, bary i restaurace a hlavně je to odsud všude blízko. Do centra města, na náplavku nebo třeba na Vyšehrad. Bytový dům Petrohradská jsme proto ušili na míru právě mladým lidem.

Petrohradská nabídne především efektivně řešené jednopokojové a dvoupokojové byty s balkony či předzahrádkami. Vyšší patra pak uspokojí i zájemce o prostornější bydlení v bytech 3+kk a 4+kk. Na své si tedy přijdou i ti, kteří hledají rodinné bydlení. Větší byty navíc disponují krásnými terasami, ze kterých je výhled na celé Vršovice i přilehlé pražské čtvrti. Bydlení zde lze pořídit již za 2,9 mil. korun.

Pro ty, kteří se nechtějí zdlouhavě zabývat zařizováním bytu, jsou k dispozici zvýhodněné balíčky interiérového vybavení na míru. Ti, kteří se chtějí co nejdříve nastěhovat, nebo ti, kteří chtějí byt rychle pronajmout, tak mohou tyto starosti hodit za hlavu. V designově zařízených ukázkových bytech je možné se přesvědčit, že zvýhodněná nabídka kvalitního vnitřního vybavení je opravdu velmi stylová a nadčasová.

Designové bydlení se vším na dosah

Celkový design domu je mladistvý a moderní. Projekt citlivě navazuje na původní zástavbu činžovních domů a umožňuje tak vychutnat si atmosféru starých Vršovic z pohodlí moderního a stylového domu. Jedinečnost tohoto místa jen podtrhuje zachovalé industriální okolí, které decentně připomíná průmyslovou minulost této čtvrti. Řízené větrání s rekuperací je ve všech bytech a díky přísunu čerstvého vzduchu vytváří zdravější prostředí a zároveň šetří náklady za energie. V horkém létě zase rekuperace vzduch v bytě příjemně ochladí, a to až o 6 stupňů Celsia.

Vršovice i samotná Petrohradská ulice nabízí skvělou občanskou vybavenost. Tak například na výtečnou snídani je to do sousední kavárny jen pár kroků. Nechybí zde ani pekárna, cukrárna nebo třeba útulné hospůdky s netradiční nabídkou piv. Třešničkou na dortu je potom bezesporu nedaleká Krymské ulice, která je vyhlášenou kulturní a společenskou tepnou metropole. Komu by snad chyběla velká nákupní centra, může snadno využít velké NC Eden, kam lze dojet za 5 minut tramvají.  Pro sportovce je zde pestrá mozaika sportovišť a zeleně. Aktivně relaxovat je možné třeba i v sousední Grébovce, jednom z nejkrásnějších parků v Praze.

Video: Central Group |  01:07

Do centra za 4 minuty

Petrohradská je skvělým místem pro bydlení také díky vynikající dopravní dostupnosti. Bez problémů lze dojet kdykoliv za pár minut tramvají do centra, a v podstatě za rohem je nádraží Vršovice, odkud jsou to na Hlavní nádraží jen 4 minuty.

Kompletní nabídku nových bytů v tomto projektu naleznete na www.central-group.cz.

autor: Central Group | 16. 11. 2017 8:56

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama