reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Na poloostrově nad řekou, přitom uprostřed Prahy. To je Marina Boulevard, nová etapa projektu DOCK

Foto: Crestyl
Nový projekt developera Crestyl nabízí jedinečné byty se špičkovým zpracováním i architekturou umístěné na vlastním poloostrově u centra metropole.

Láká vás bydlení obklopené stříbřitou vodní hladinou? Chtěli byste mít vlastní člun zaparkovaný přímo před domem, procházet se po přilehlé promenádě, nebo si zaběhat podél řeky v parku za domem? To vše se vám může splnit jen kousek od samotného srdce Prahy na malém poloostrově mezi slepými rameny Vltavy. Unikátní projekt DOCK Marina Boulevard developerské skupiny Crestyl leží ve výjimečné lokalitě v revitalizované nábřežní čtvrti DOCK na pomezí pražského Karlína a Libně. V pěti nízkopodlažních domech nabídne celkem 150 jedinečných bytů vyznačujících se špičkovým zpracováním a zajímavou architekturou.

DOCK Marina Boulevard je závěrečnou etapou úspěšných rezidencí DOCK, které získaly řadu ocenění. Nabízí moderní způsob života pro všechny, kdo hledají klidné bydlení uprostřed metropole. Zájemci o nové bydlení mohou vybírat z bytů všech velikostí, včetně prostorných penthousů na špici poloostrova se soukromými bazény a prostornými zahradami, nebo z jedinečných střešních bytů - to v případě, že dávají přednost krásnému výhledu do okolní krajiny. A to vše bez jediného auta pod vašimi okny, protože veškerá doprava je umístěna pod areálem, nebo mimo něj.

Pro všechny bytové jednotky jsou charakteristické prosklené plochy, francouzská okna, výběr kvalitních povrchových materiálů, komfortní interiér reflektující individuální potřeby každého majitele a přímý vstup k vodnímu molu a přístavišti. Areál DOCK totiž přináší možnost zakotvení lodi jen pár metrů od vlastního bytu - součástí rezidence je i plně vybavená marina.

Okolí projektu je zajímavé nejen nádherným prostředím, které vytváří dojem bydlení za městem, ale současně disponuje kompletní občanskou vybaveností. V blízkém okolí nechybí školy a školky, restaurace, kavárny, obchody a služby. Pro milovníky sportu je pak příjemnou zprávou okolo se linoucí cyklostezka a golfové odpaliště jen pár minut chůze od rezidence. Ač se to zdá neuvěřitelné, toto špičkové bydlení se nachází jen pár minut od stanice metra a do centra města se dostanete zhruba za 10 minut jak veřejnou dopravou, tak autem.

autor: Crestyl | 14. 7. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama