MFK Frýdek-Místek

Jablonec utrpěl debakl se Salcburkem, Baník v přípravě podlehl nováčkovi z druhé ligy

Fotbalisté Jablonce podlehli na soustředění v Rakousku tamnímu mistrovi ze Salcburku 0:5, první porážku v letní přípravě utrpěl ostravský Baník.
Frýdek-Místek zůstává ve druhé lize. Budeme hrát tak trochu za Uničov, zní z klubu

Celky ze třetí ligy postup do vyšší soutěže odmítli, a tak zůstávají valcíři druholigoví. Nad radostí převažuje pokora k vítězi třetí ligy, Uničovu.
Baník se vrací mezi elitu, Opavě zbyly oči pro pláč. Vítkovicím se podařilo zachránit

Baník Ostrava zvládl tíhu okamžiku, zdolal Znojmo a po roce se vrací do první ligy. Druhá liga však v Ostravě zůstane díky Vítkovicím.
Po Jarolímovi bude fotbalisty Mladé Boleslavi trénovat Kalvoda

Osmapadesátiletý kouč dosud vedl druholigový Frýdek-Místek, od jehož vedení dostal souhlas k odchodu do středočeského klubu
Pohodový postup. Jablonec je prvním čtvrtfinalistou poháru

Jablonec v odvetě domácího poháru porazil tým druholigového Frýdku-Místku i podruhé a zajistil si tak postup do jarních bojů.
Jablonec i Dukla sahají v poháru po čtvrtfinále

Jablonečtí fotbalisté nedopustili překvapení. V MOL Cupu vyhráli na hřišti druholigového Frýdku-Místku 2:0 a před odvetou mají velkou šanci postoupit…
Žižkov řeší dluhy, mužstvo raději na postup nemyslí

Fotbalisté Viktorie Žižkov zatím moc nad postupem do nejvyšší soutěže nepřemýšlejí.
Sparta i Baník rozhodly o postupu v poháru až v závěru

Ostrava vyhrála ve Frýdku 2:1, Sparta v Živanicích 3:1. Oba týmy postupují do osmifinále Poháru České pošty.
Frýdek-Místek

Frýdek-Místek je statutární město Moravskoslezského kraje, které vzniklo v roce 1943 spojením slezského Frýdku s moravským Místkem.