reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Manažerská recenze: Samsung Galaxy S9+

Smartphone pro muže, který ocení každý manažer. Co přináší nový Samsung Galaxy S9+?

"Nejvíc mě baví displej, který má obrovské rozlišení," říká a dodává: "Natáčíme i 360° videa, takže využívám i virtuální realitu". Právě elegantně zaoblený displej s rozlišením QHD patří podle Jana Klusoně mezi největší devízy Samsungu Galaxy S9+. V Proudly hodně pracuje s videi a fotografiemi, bez špičkového displeje by se u chytrého telefonu neobešel.

Pro člověka pohybujícího se ve světě multimédií je u smartphonu hodně důležitý fotoaparát. Právě vynikající zpracování fotoaparátu je jedním z důvodů, proč si manažer Proudly zvolil Samsung Galaxy S9+. "Je tam perfektní to, že má velmi nízkou clonu. Díky tomu se dobře fotí i večer nebo v tmavých prostorách, vytáhne to krásně detaily".

Video: SAMSUNG |  03:29

Multimédia tvoří nejen obraz, ale i zvuk. "Zaujalo mě, že Samsung Galaxy S9+ má steroreproduktory, je to na tom znát, zvuk je určitě mnohem lepší. Často natáčíme různá videa, pro mě je důležité slyšet, jak to zní i v mobilních telefonech".

Všechny majitele chytrých telefonů spojuje odpor k zasekávání a padání aplikací. Nadstandardně vysoký výkon Samsungu Galaxy S9+ slibuje plynulý a ničím nerušený uživatelský zážitek. Poctivé dodržení tohoto slibu potvrzuje i Jan Klusoň: "Je to nejsvižnější telefon, co jsem měl zatím v ruce".

 "Mladí se s ní určitě dokážou vyblbnout a užít si dost srandy", hodnotí Jan Klusoň funkci Emoji. Sám využívá spíše funkci Bixby: "Je tam zajímavé i Bixby překlady textů skrze fotoaparát". Pro každého manažera je zásadním kritériem výběru chytrého telefonu zabezpečení dat. "Mám tam skrze aplikace připojeno všechno možné - od bankovnictví přes emaily po všechny systémy, takže potřebuji, aby zabezpečení bylo opravdu kvalitní".      

Společnost Proudly mění zvyklosti v oblasti prezentace nabídek na kariérním trhu. Ukazuje firemní kulturu zaměstnavatelů prostřednictvím audiovizuálního obsahu. Umožňují tak zájemcům pocítit atmosféru na pracovišti už v okamžiku hledání práce.

autor: SAMSUNG | 17. 4. 2018 15:33

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama