reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Letošní sezona bude pod taktovkou elegantního antracitu

Foto: Komerční sdělení
ALUKOV, tradiční česká firma s mezinárodním renomé, která udává trendy v oblasti zastřešení teras a bazénů, vsadila na slušivý a nadčasový antracitový odstín.

Prosperující rodinná firma ALUKOV, která patří mezi české národní bohatství, byla založena před více než dvaceti lety u Chrudimi. Unikátní design a prvotřídní kvalita zpracování zastřešení teras reprezentuje tradiční českou řemeslnou práci na mezinárodní úrovni. Odkaz prvorepublikových zlatých českých rukou díky ní nadále rezonuje ve světě.  

Zákaznické průzkumy společnosti ALUKOV z posledních let boří mýty o tom, že Češi postrádají dobrý vkus. Právě v oblasti zastřešení teras a bazénů se stále více prosazují moderní a nadčasové varianty odstínů. Spolupracující architekti a projektanti označují antracitovou barvu jako moderní, nadčasovou a stylovou, která je vytříbenou alternativou k běžným barvám zastřešení a hodí se k zastřešení bazénů i teras.

"O antracitový odstín barvy hliníkových profilů je enormní zájem. Jedná se o trend, který se od nás šíří přes hranice. Češi tak svým citem pro vkusné zastřešení terasy opět udávají tón, jak tomu bylo za první republiky, kdy náš průmysl zásoboval zbožím nejen celou Evropu," říká Mgr. Zdeněk Kohák, MBA, marketingový ředitel společnosti ALUKOV. Kromě základní nabídky barev si může zákazník nechat vyhotovit profil také v jakékoliv jiné barvě RAL dle individuálního přání.  Jak s úsměvem říká Michal Láznička, ředitel nákupu: "Ročně pro zákazníky připravíme na 1100 tun hliníkových profilů a do antracitové barvy je na přání rádi obarvíme."

S realizací zastřešení terasy není radno čekat. Rtuť teploměru se sice pomalu šplhá výš, ale než bude to správné počasí, čeká nás ještě spousta přeháněk, chladných dnů a nepříjemného větru. Zatímco váš soused již na zastřešené terase s úsměvem na tváři ráno snídá, odpoledne griluje a o víkendu si užívá rodinné pohody s výhledem do přírody, vy jste ještě nevyndali venkovní sezení?

Nebuďte pozadu, přijďte si prohlédnout kvalitní zastřešení terasy CORSO, které si oblíbili zákazníci po celém světě, na veletrh FOR HABITAT 23. - 26. 3. 2017 a STAVOTECH OLOMOUC 31. 3. - 1. 4. 2017. ALUKOV připravil pro návštěvníky obou veletrhů montáž zastřešení CORSO zdarma.

Prohlédněte si zastřešení v galerii a reference spokojených zákazníků.

autor: komerční článek | 16. 3. 2017

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama