reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Konec hledání slevových kupónů: Víme, kde jsou všechny pohromadě!

Foto: Komerční sdělení
Sleva je doslova magickým výrazem, který na nás útočí kdykoli v průběhu roku. Obchodníci se ohánějí cenovými zvýhodněními a snaží se prodat své zboží i služby. Především nyní v čase vánočním je hledání slev ještě mnohem intenzivnější, jelikož každý z nás by rád ušetřil na nákupu vánočních dárků pro své nejbližší.

Alternativ úspory je hned několik, přičemž určitě vynecháváme šetření na úkor kvality pořízeného zboží. Na to raději rychle zapomeňte. Optimální volbu představují slevové kupóny, které lze najít bez problémů na internetu. Jen se musíte snažit. Anebo ne? My víme, kde je najdete v obrovském množství a samozřejmě s aktuální platností.

Všechny slevové kupóny na jednom webu

Jestliže budete hledat slevové kódy online, s největší pravděpodobností neuspějete. Ano, všude jsou jich doslova mraky, nicméně platné jsou pouze některé z nich. Právě z tohoto důvodu je zapotřebí znát konkrétní portál, na němž je slevových kupónů obrovské množství, a všechny jsou platné. Naším tipem je portál Slevovykupon.net. Ten přesně splňuje předchozí zmiňované parametry, a navíc dokáže nabídnout ještě další zajímavé služby. Popišme si jej tedy podrobněji.

Moře aktuálních slev a akcí

Na začátek vám nabídneme trochu statistik. Zmiňovaný portál je v podstatě největším serverem v České republice svého druhu. Najdete zde nabídku celkem 5 543 obchodů, přičemž slevových kupónů je k dispozici celkem 1 170. Akčních nabídek je o poznání více, a to 14 800. Setkat se tady můžete i se vzorky zdarma. Že byste rádi vyzkoušeli své štěstí? Pak si lze bez problémů i zasoutěžit. Samotných soutěží je tady 106. Ať už jsou vaše záměry jakékoli, alternativ je skutečně hodně a není problém si vybrat.

Slevové kupóny z mnoha oborů

Na rozdíl od mnohých menších portálů se tady setkáte se slevovými kupóny, jež pocházejí od nejrůznějších společností podnikajících v mnohých odvětvích. Tradičně lze volit například z těch následujících.

Dům a zahrada

Ano, máte pravdu. Vždyť venku panují třeskuté mrazy. Vybrat si ale zahradní sortiment třeba na léto jistě můžete. Stejně tak jsou výborné i různé dekorace domů. Výbornou volbou je například sleva v eshopu 4Home, a to ve výši 7 %. Eshop Bakker.com aktuálně nabízí lákavou slevu týkající se zahradních nůžek. Potřebujete vánoční osvětlení? V Marimexu mají nyní solidní slevu 20 % vztahující se k tomuto sortimentu.

Elektro a počítače

Výpočetní technika a elektro jsou kategorie, z nichž se na Vánoce vybírá poměrně hojně. Naším tipem je slevový kupón na Alza.cz. Ten slibuje slevu 10 % na dámské parfémy značky Hugo Boss. Pozadu nezůstává ani Kasa.cz s 5% slevou na mobilní zařízení. Za zmínku stojí i Mall slevový kupón. Právě v tomto eshopu nabízejí dopravu zdarma při odběru nad 1000 korun.

Pod stromečkem potěší nejen ponožky

Z dalších kategorií eshopů zaměřených různým způsobem bychom neměli zapomenout ani na oděvy. Pokud nakoupíte u společnosti Tchibo nad 800 korun, získáte slevu 109 korun. Výbornou volbou je i sleva ve výši 10 % na Pradlo-Elegant.cz.

A co ostatní kategorie?

Těch je hned několik. Zmínit bychom mohli kupříkladu vybavení do kanceláře anebo oblast knih, filmů, či hudby. Slevové kódy se vztahují i na finančnictví a dárkové zboží či hobby vybavení. Záleží na tom, co momentálně sháníte.

Spousta pozoruhodných funkcí

Máte už vyhlédnuté zboží v konkrétním eshopu? Pak si ho jednoduše přímo na tomto portálu vyhledáte a slevu budete mít před očima. Rozkliknout si lze i záložku nazvanou Doporučené nabídky. Pod ní najdete aktuální nejvýhodnější slevové akce. V záložkách jsou i nabídky, které brzy končí. Určitě přitom nezapomeňte ani na soutěže, jež v současné době probíhají.

autor: komerční článek | 6. 12. 2017 9:20

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama