reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Kdy se vyplatí nebankovní půjčka?

Foto: komerční obsah
Půjčka nemusí být rizikovou službou, jde především o to na co ji použijeme a jak s ní dokážeme nakládat. Bohužel díky malé finanční gramotnosti se řada lidí dostává do problémů úplně zbytečně.

Přitom by stačilo změnit pohled na peníze a začít zdravě šetřit. Pro řadu klientů je rizikový i úvěr s nulovým navýšením. Rychlá půjčka bez registru se vám může vyplatit v případech, kdy ji berete jako investici.

Výhodný nákup

Brouzdáte po internetu a najednou narazíte na velmi výhodnou koupi. Je jedno, zda-li se jedná o novou televizi, která je zlevněná pouze dnes o 70% a nebo zájezd do zahraničí za polovic. Jediným problémem je, že na účtě nemáte ani korunu, protože výplata dorazí až za týden. V tomto případě je půjčka bez registru ihned na účet velmi výhodná, protože díky ní ušetříte i za předpokladu vyššího poplatku. Stačí si vypůjčit na 7 dní pár tisíc a po výplatě vše v klidu splatit.

Penále a poplatky

Nestihli jste zaplatit včas za mobilní služby a mobilní operátor vám vyhrožuje, že pokud nezaplatíte do dvou dnů bude vám účtován velký poplatek z prodlení? Rychlá půjčka ihned vám pomůže a při splatnosti 2 dnů nezaplatíte téměř nic navíc, maximálně 50 Kč.

Investice do vlastního zdraví

Chodíte poctivě do zaměstnání každý den, čekáte na výplatu, ale jednoho dne onemocníte a váš lékař vám předepíše drahé léky s vysokým doplatkem. I v tomto případě se může opět vyplatit rychlá půjčka, protože lze předpokládat, že se váš zdravotní stav může bez tohoto léku rapidně zhoršit.

Téměř jakákoli bankovní nebo nebankovní služba pro nás může být riziková pokud k ní nebudeme přistupovat zodpovědně. Neberte si ji pokud víte, že sjednané splátky jsou příliš vysoké a do bu-doucna by váš příliš zatěžovaly. Potor na dluhovou past. pokud máte více úvěrů, které nedokážete splácet přemýšlejte raději o konsolidaci.

autor: komerční obsah | 5. 11. 2017 19:04

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama