reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Jste firma či podnikatel? Je čas na změnu webové stránky. Vytvoříme vám responzivní Web Na Teď

Foto: WEBNATED.CZ
Funkční webové stránky s moderní grafikou a responzivním designem jsou v roce 2017 nutností. Nezaspali jste dobu?

Co je responzivní web a proč je důležité ho mít?

Optimalizace webových stránek pro mobilní zařízení (responzivní design) je v dnešní době důležitá hned z několika důvodů.

1. Zajistí vyšší pozice ve vyhledávání v internetových vyhledávačích. Pokud například Google vyhodnotí vaši stránku jako neresponzivní, připíše jí penalizaci za to, že není optimalizovaná pro mobilní zařízení. Z toho důvodu se ve výsledcích vyhledávání zobrazí vždy na horších pozicích než weby, které responzivní jsou. Když máte responzivní web, bude se vždy zobrazovat ve vyhledávání nad vaší konkurencí, která má zastaralý design webu.

2. Responzivní web přeskládá a přizpůsobí obsah webové stránky tak, aby se vždy pohodlně četla bez potřeby přibližování obsahu. Na webu i na mobilním telefonu nebo tabletu se bez problému zorientujete a nemáte problém klikat na malé odkazy proto, že malé nejsou a je mezi nimi dostatečný odstup. Díky tomu se několikanásobně zvýší čas, který na vašem webu návštěvníci tráví, a tím se zvyšuje šance, že návštěvník projeví zájem o vaše služby.

3. Stále více lidí používá svá mobilní zařízení při hledání na internetu. Až 4 z 5 lidí, kteří používají chytré telefony, běžně nakupuje na internetu prostřednictvím právě jejich telefonu. V Evropě již více než třetina uživatelů internetu prohlíží web přes mobilní zařízení. U více než poloviny uživatelů vyvolá špatné zobrazení webových stránek na jejich chytrém telefonu pocit, že společnost nebo podnikatel nevěnuje svému podnikání dostatečnou péči nebo dokonce, že daná společnost už možná dávno nefunguje.

Spolupráce s námi a proč si vybrat zrovna nás?

Jsme WebNaTed.cz - tým mladých lidí, kteří modernizují zastaralé webové stránky nebo vytvářejí pro nové podnikatele nové responzivní weby. Zaměřujeme se na moderní vzhled, funkční vlastnosti a optimalizaci pro vyhledávače. Zakládáme si na rychlosti spolupráce, a proto jsme Web Na Teď. S námi se nebude komunikace zbytečně prodlužovat a vy nebudete na nový web čekat měsíce. Od dodání podkladů pro nový web jsme schopni provést realizaci během 14 dnů. A to nejdůležitější. Web, který pro vás vytvoříme, je pro nás stejně důležitý jako pro vás - tvoří vizitku naší práce. Proto děláme vše tak, abychom byli s výsledkem spokojení stejně jako náš klient.

Pokud se rozhodnete právě pro nás, vše bude probíhat následujícím postupem:

  • Zavoláte nebo nám napíšete a sdělíte nám vaši představu o nové webové stránce.
  • My pro vás vybereme vhodné řešení a domluvíme si osobní schůzku, na kterou za vámi přijedeme.
  • Na osobní schůzku vám přivezeme ukázat náhled vašeho nového webu, který vytváříme pro klienty zcela zdarma a probereme vlastnosti, které chcete, aby váš web uměl. Domluvíme se na ceně, kterou váš nový web bude stát.
  • Platíte až ve chvíli, kdy se dohodneme na celkovém zadání a odsouhlasíme grafický návrh a cenu nového webu.
  • Po zaplacení zálohy nám zašlete podklady pro nový web a my se pustíme do práce.
  • Za 14 dní vás budeme kontaktovat ohledně spuštění vaší nové webové stránky.

Pokud chcete jít s dobou, obraťte se na nás. Chcete znát podrobnější informace? Vše důležité najdete na www.webnated.cz, kde nás zároveň můžete kontaktovat. Na našem webu uvidíte, jak vypadaly weby našich klientů před modernizací i po ní. Znáte někoho z vašeho okolí, kdo by nový web potřeboval nebo o tom přemýšlel? Dejte nám o něm vědět a my vás za vaše doporučení odměníme hotovostí v hodnotě 3000 Kč ve chvíli, kdy dojde ke spuštění webové stránky s doporučenou osobou. O vše ostatní se postaráme my. Tak na co ještě čekáte? Víte, kde nás najít…

FACEBOOK
WEB

autor: komerční článek | 26. 6. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama