reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Jak převézt nadměrný náklad? Půjčte si dodávku

Potřebujete urgentně převézt nadměrný náklad, který se vám nevejde do osobního automobilu? Sháníte pro svou firmu dlouhodobý pronájem dodávky, chladícího nebo nákladního vozu? Vyzkoušejte služby půjčovny užitkových vozů Fraikin, která působí dvěma pobočkami v Praze a nově také v Brně!

Půjčení užitkových vozů ještě nebylo snadnější. Fraikin nabízí půjčení mikrobusů a všech druhů užitkových vozů, jako jsou dodávky, chladírenské a mrazírenské vozy, nákladní vozy, návěsy a tahače po celé České republice. Své dvě pobočky v Praze, společnost Fraikin rozšířila o novou pobočku v Brně, kde si bez problémů můžete půjčit jakýkoliv užitkový vůz, třeba dodávku, kamion nebo chladírenské auto. Fraikin je proto opět svým zákazníkům o něco blíže.

Pronájem vozidel potřebuje čas od času každý. V tomto případě se jedná o krátkodobý pronájem, kdy si zákazníci přejí půjčit užitkový vůz, dodávku nebo mikrobus pouze na den nebo v horizontu několika týdnů.

Další variantou je dlouhodobý pronájem vozů, především užitkových vozů, dodávek, tahačů nebo celých souprav. Tento druh pronájmu využijí zejména firmy a podnikatelé, kterým se nevyplatí z finančního hlediska kupovat nový vůz a spolu s koupí dále hradit vysoké provozní náklady.

Zarezervujte si pronájem vozu v pohodlí domova, a to prostřednictvím nezávazného on-line formuláře na stránkách Fraikin, s termínem zapůjčení a místem vyzvednutí.

Společnost Fraikin disponuje širokým vozovým parkem nejoblíbenějších vozů továrních značek: Fiat, Iveco, Mercedes Benz, Peugeot a DAF, MAN, IVECO nebo Volvo. Všechny tyto vozy mají výkonnou motorizaci. Každý vůz disponuje bohatou standardní výbavou, jako je například: klimatizace, autorádio, elektrické stahování oken a centrální zamykání.

Společnost Fraikin vlastní pravidelně servisované vozy. V ceně půjčení je havarijní i zákonné pojištění s nízkou spoluúčastí a vysokým plněním.

Výhody půjčení užitkových vozů

U krátkodobého i dlouhodobého pronájmu hradí klienti společnosti Fraikin pouze částku za pronájem vozu. Ostatní náklady spojené s provozem a následné pravidelné servisy hradí půjčovna (mimo úhrady řidiče a pohonných hmot).

Zarezervujte si dodávku na léto v Brněnské pobočce právě nyní

Společnost Fraikin nabízí půjčení užitkových vozů po celé České republice. Neváhejte a zarezervujte si ještě dnes užitkový vůz přes on-line formulář nebo prostřednictvím bezplatné telefonní linky 800 606 046 či e-mailem: info@fraikin.cz.

autor: komerční článek | 21. 8. 2017

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama