reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Jak fakturovat nebo udělat daňové přiznání bez utrpení?

Foto: komerční obsah
Co najdete na nejspodnějších příčkách žebříčku popularity podnikatelských činností? Bezpochyby vedení účetní agendy. Online účetní aplikace pro menší podnikatele nabízí chytré řešení, které šetří čas a energii. Šikovným pomocníkem je také online daňová kalkulačka.

Internet dlouhou dobu vzbuzoval naděje, že vedení účetní agendy menších firem bude možné zvládnout poměrně snadno. Vždyť všechny potřebné informace jsou dostupné online, tedy na dosah ruky! Stačí si jen sednout k počítači a pustit se s chutí do díla.

Počáteční optimismus však obvykle brzy vyprchal. Odhodlaný výraz v obličeji postupně nabíral na temnějších tónech. "Cože? Co je zase tohle? Jak se to proboha počítá?!" Najednou jste zjistili, že množství otevřených záložek vašeho prohlížeče každou minutou nezadržitelně roste. "A tohle ještě platí, nebo už to taky změnili?!" Každá buňka vašeho těla začíná vysílat na zoufalé frekvenci. Stupňuje se chuť utéct někam daleko. I vynášení odpadků se najednou jeví jako celkem fajn příležitost dopřát si pauzu.

Ano, možnosti internetu zůstávaly v oblasti zpracování daňové agendy do nedávna značně za očekáváním. Situace se dnes naštěstí výrazně zlepšila. V současné době existují online aplikace, které jsou skvěle nápomocné. Vedení účetní agendy zjednodušují opravdu zásadně.

Potřebujete jen vytvořit daňové přiznání a spočítat odvody na sociálním a zdravotním pojištění? Jednoduchý způsob nabízí daňová online kalkulačka na serveru Aktuálně.cz - zadáte potřebné informace a kalkulačka vám daňové přiznání sama vygeneruje. Hledáte šikovného pomocníka nejen pro daňovou agendu, ale třeba také pro fakturace? Vyzkoušejte aplikaci s názvem BezŠanonu.cz.

Šikovný online pomocník pro bezbolestné účetnictví

BezŠanonu.cz plní roli užitečného nástroje, který vám pomůže snadno zvládnout daně, fakturace i další nutnou a ubíjející agendu. Ani trochu není potřeba být odborníkem na oblast účetnictví - stačí jen rozumět svému podnikání.  Ovládání aplikace BezŠanonu.cz je intuitivní a její systém do značné míry přemýšlí za vás.

Konkrétní číselný údaj vložíte jen jednou, aplikace pak danou informaci využívá pro všechny potřebné operace. Informace je dostupná i pro vaši účetní - její práce bude nadále vyžadovat znatelně méně času, což pro vás znamená snížení nákladů. Řada podnikatelů přestává po zavedení BezŠanonu.cz využívat externí účetní služby úplně.  Aplikace má dokonalý přehled o všech legislativních posunech. Nemusíte se tedy obávat, že by snad některá ze změn unikla vaší pozornosti.

Na váš povel aplikace vygeneruje potřebnou fakturu, včetně přednastavených firemních údajů a loga. BezŠanonu.cz umí pracovat s cizími měnami, DPH a nově také s elektronickou evidencí služeb. Dobře zvládá i spolupráci s vašimi bankovními účty. Celý systém fakturace je přehledně uspořádaný a umožní vám být neustále v obraze. Kolik vám kdo dluží? Kolik dlužíte vy komu? Podíváte se na automaticky generovaný přehled nebo graf a hned máte jasno.

Tvůrci  BezŠanonu.cz důsledně dbali na pečlivé řešení bezpečnosti. Systém využívá důkladné šifrování dat. K vašemu účtu se nedostane nikdo, kromě vás nebo vámi pověřených osob. Data, uložená v zabezpečeném datovém centru, jsou chráněna proti ztrátě. Provozovatel  BezŠanonu.cz každý den provádí zálohování na dvě různá místa.

Můžete se věnovat smysluplným činnostem

Online aplikace BezŠanonu.cz je vytvořena pro běžné menší podnikatele. Ušetří vám čas a energii. Ty pak využijete ke skutečně smysluplné práci, která vaše podnikání posune dál. Zaměříte se například na posílení propagace svých služeb. Namísto utrpení nad tabulkami plnými cifer tak budete získávat nové zákazníky a zlepšovat své obchodní výsledky.

autor: komerční obsah | 22. 3. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama