reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

„Hájenka a Filipka EA Hotels“ - místa, kde budete chtít pobýt

EA Hotels končí další úspěšný rok otevřením dvou nových hotelů. Neuvěřitelné je, v jakém tempu se tomuto hotelovému řetězci daří expandovat napříč celou republikou. A rozhodně to ještě není vše, čím se EA Hotels chystají v nejbližší době překvapit.

Nejnovějšími přírůstky EA Hotels jsou EA Horský hotel Hájenka a EA Apartmány Na Filipce, které se nachází se v malebném prostředí Šumavy nedaleko Modravy. Krásná okolní příroda nadchne jak vyznavače klidnějšího způsobu trávení volného času, tak i milovníky outdoorových aktivit.

EA Horský hotel Hájenka

EA Horském hotelu Hájenka na vás čekají příjemné a komfortně vybavené pokoje. Oblíbená je i zdejší restaurace s pestrou nabídkou jídel, ale i domácích koláčů nebo vdolků. Pokud to počasí dovolí, je ideální v klidu si posedět a vstřebávat všechny chutě a vůně na přilehlé letní terase odkud se zároveň nabízí nádherný výhled. Během pobytu na Hájence, můžete využít služeb wellness centra se saunami a Kneippovými lázněmi. Bonusem je relaxační místnost s prosklenými stěnami a výhledem do přírody.  Pokud si však přejete více pohybu, můžete využít fitness nebo se vydat za nespočtem aktivit do okolí. Vyrazit můžete na Modravu, Kvildu, Malý a Velký Roklan nebo Černou Horu. Je na vás, zda pěšky, na kole nebo na běžkách, ale ani k lyžařským vlekům na Kvildu nebo Zadov, to není daleko.

EA Apartmány Na Filipce

EA Apartmány Na Filipce jsou zhruba 450 m od EA Horského hotelu Hájenka a nabízí ubytování ve dvou až šestilůžkových prostorných apartmánech. S ohledem k přírodě byly apartmány postaveny jako nízkoenergetická stavba, vybavená nejmodernějšími technologiemi. Koncipovány jsou jako nezávislé bytové jednotky s vlastním kuchyňským koutem a koupelnou. Každý apartmán má navíc uvnitř budovy k dispozici vlastní uzamykatelnou kóji pro uložení kol, lyží či dalších předmětů.

Nikdo se nebude nudit

Na své si zde přijdou všichni milovníci zimních sportů, ale i turistiky. Děti se také rozhodně nebudou nudit. K dispozici mají dětské hřiště s pískovištěm, naučné stezky, parky a spoustu dalších, zajímavých atrakcí v každém ročním období.

EA Hotels vám jako vždy poskytnou dokonalé pohodlí, kvalitní služby a výhodné pobytové balíčky pro všechny věkové kategorie, milovníky sportu, odpočinku i zábavy.

autor: komerční článek | 11. 12. 2017 11:41

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama