reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Elektromobilitu již nelze zastavit!

Svědčí o tom nejenom častější výskyt elektromobilů na českých silnicích, ale i stále četnější srazy, které elektromobilisté pořádají. Jeden ze srazů bude v sobotu 22.09.2018 i na jižní Moravě - a to ve Westernovém městečku v Boskovicích.

Na srazu vždy bývá několik desítek elektrovozů, a tak si i běžný účastník (neelektromobilista), může osahat několik typů automobilů na elektrický pohon. Někteří elektromobilisté se vždy nechají přesvědčit k tomu, aby provedli i krátkou demonstrační jízdu a někoho svezli po okolí.

Vždyť nejlepší je vždy vlastní zkušenost. A odkud získáte nejvěrohodnější informace, než od těch, kteří denně elektromobily používají a najezdí s nimi i několik tisíc kilometrů měsíčně. Na srazech se řidiči elektrických vozů o svoje zážitky vždy rádi podělí.

Organizátoři spolu s Asociací pro elektromobilitu České republiky a partnery srazu, připravili několik soutěží o hodnotné ceny. Lze tak vyhrát malou ostrovní elektrárnu, LED svítilnu a mimo jiné i týdenní bezplatné zapůjčení elektromobilu VW.

Pro sraz bylo zvoleno Westernové městečko v Boskovicích také proto, že je zde od rána bohatý westernový program. Rodiny elektromobilistů tak nebudou muset (stále dokola) poslouchat diskuze na téma elektromobility v ČR. Mohou se raději povozit na koníčcích, zapůjčit si kozičky, skamarádit se s indiány a indiánkami, nebo navštívit divadlo. Na koho nezbudou indiáni a zvířátka, má na výběr ještě spoustu jiných možností. Lanové centrum, vršek pokladů, půjčovnu kostýmů, rýžování zlata, nebo se mohou jít podívat na novou ohnivou show.

Ti, kteří se chtějí zúčastnit soutěže přímo na místě a registrují se, vyhrávají už při registraci. A jaká je jejich výhra? Vstupenky na celodenní program a večeře u Šedýho vlka  - to vše na 22.09.2018. Registrovat se můžete již nyní ZDE.

Jestliže jste soutěživí a toužíte po skvělé výhře, už nyní můžete trénovat. Ve Westernovém městečku svoje dovednosti prověříte v hodu tomahawkem a bude se také střílet z luku na terč. Třetí disciplínou bude soutěž v těžbě LITHIA. Pozor, počet účastníků soutěže je omezen.

Na regulérnost všeho dohlédne místní Sheriff, který vyhlásí výsledky na večerním elektrobále. Hrát se budou písničky k tanci i ke zpěvu a před půlnocí dojde také na písně skupiny, která odedávna propaguje elektromobilitu - AC/DC.

Těšíte se? Tak tedy na shledanou v Boskovicích!

Nemůžete do Boskovic? To je škoda, organizátoři však mysleli i na vás a nachystali on-line elektromobilní soutěž. Stačí zodpovědět tři otázky a z těch, kteří je zodpoví všechny správně, vylosuje zástupce westernového městečka večer na srazu vítěze. Hlavní výhra je týdenní zapůjčení druhého elektromobilu VW (včetně energie na 10.000 km). Zkrátka nepřijde ani dalších šest výherců v pořadí. Na tyto výhry tedy můžete dosáhnout i vy z tepla svého domova. Zahrát si naši online soutěž můžete ZDE.

Program elektrosrazu ve Westernovém městečku v Boskovicích dne 22.09.2018

10:00 - 10:30 MAIN STREET SHOW

10:40 Začátek soutěže v hodu tomahawkem a střelby z luku (až do 17:00 hod)
11:00 - 11:40 SHOW NA KONÍCH
12:00 - 12:30 SALOON MUSIC SHOW
12:30 Vyhodnocení soutěže o elektromobily s nejvíce ujetými kilometry dle značky (BMW, Citroen, Fiat, Hyundai, KIA, MIA, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Renault, Smart, Stromos, Škoda, Tazzari, Tesla, VW) Ceny pro vítězné posádky - zdarma ubytování pro 2 osoby ve WMB (z 22 na 23.9.2018).
13:30 - 14:00 Soutěž v těžbě LITHIA (pouze pro registrované)
14:30 - 15:00 MAIN STREET SHOW
15:30 - 15:50 INDIAN SHOW
16:00 - 17:00 DIVADLO TOMBSTONE
18:00 - POUŤ SYNA HROMU - koňo ohňová show
19:00 - 21:00 Večeře při LED osvětlení u Šedýho Vlka (pouze pro registrované)
20:00 - 25:00 ELEKTROMOBILNÍ BÁL  - hraje Mescalla (Vin Houston na elektrickou kytaru a svým elektrizujícím hlasem vás rozpláče Tornádo Lou)
21:00 - Vyhodnocení soutěží o týdenní zapůjčení elektromobilu

Stejný program je i v neděli (akorát bez soutěží, vyhodnocení a bálu), takže když přijedete v sobotu večer na bál a máte kde přespat, v neděli se můžete ještě vyřádit.

Pro ty příznivce elektromobility, kteří se již nemohou dočkat na sobotu, proběhnou v pátek (21.09.2018) v 17 hodin v saloonu 1870 (areál WMB) dvě přednášky s promítáním na téma:

Jak se jezdilo s EMOU

Krátké zavzpomínání s účastníky projektu prvního československého elektromobilu.

Elektromobilita v současném Norsku

Reportáž přímých účastníků z festivalu v Arendalu, kde proběhlo minulý měsíc vyhodnocení soutěže o Hlavní město Norské elektromobility 2018. Tuto soutěž pořádala Norská EV asociace, která je největším sdružením vlastníků elektromobilů na světě.

Krásných zážitků i zajímavých překvapení bylo na elektromobilní cestě Norskem spousta. Rozhodně je na co se těšit.

I na tyto přednášky jste srdečně zváni. Přednášky jsou zdarma a po jejich ukončení proběhne malé občerstvení v norském stylu.

autor: komerční článek | 31. 8. 2018 10:43

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama