reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Elektromobilita - správný směr nebo falešná stopa? Prospívá nebo škodí?

Elektromobilita je aktuálně živé téma. Nové modely elektromobilů jsou hvězdami autosalónů, automobilky je hrdě avizují v superlativech.

Ti kdo elektromobil už vlastní, na něj nedají dopustit a dokonce tvrdí, že každý, kdo si ho opravdu vyzkouší, už nebude chtít do auta se spalovacím motorem sednout. Po celém světě vznikají nástroje podpory jejich rozvoje, seriózně se říká, že bez výrazné elektrifikace silniční dopravy nesplní Evropa své ambiciózní klimatické cíle. Elektromobilita má samozřejmě i své odpůrce a kritiky, kteří poukazují na celou řadu slabých míst tohoto konceptu. Je nástup elektromobility skutečný a nebo je to jen umělá bublina vytvořená na vlně politiky, inovací a image? 

Nejen na tyto otázky Vám pomůže najít odpověď forum "ELEKTROMOBILITA 2018: ještě váháte nebo už jezdíte?", které proběhne 30.-31.5.2018 ve Fóru Karlín. Konference je primárně určena pro provozovatele velkých i malých fleetů, dále pro veřejnou správu, dodavatele vozidel a technologií a pro všechny, které zajímá boom elektromobility. Na foru se setkáte s odborníky a specialisty z různých oblastí, které s elektromobilitou souvisí. Uslyšíte názory jak lidí z automobilového průmyslu a energetiky, tak i z technologických firem. Forum přinese i názory analytiků a těch, kteří mají s elektromobilitou dlouhodobé praktické zkušenosti. Přijďte si na elektromobilitu udělat svůj vlastní názor. 

www.forumelektromobilita.cz

autor: komerční obsah | 23. 5. 2018 11:32

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama