reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Dobré víno s inspirací

Ve VINIUM jsme pilně pracovali na vytvoření nových webových stránek, které osloví naše zákazníky, budou pro ně více přehledné, ale hlavně budou větším zdrojem informací a inspirace. Chtěli jsme vytvořit stránky s jedinečným obsahem, který našim zákazníkům lehce pomůžou s výběrem toho správného vína.

Víme, jak těžký může být výběr toho správného vína. Nejste si jistí, jak bude víno chutnat, jestli bude takové, jaké máte rádi. Chceme toto našim zákazníkům usnadnit a zároveň jim pomoci s výběrem toho správného vína pro ně, proto jsme připravili krásný přehled našich vín doplněný o produktové fotografie, které Vám snadno a rychle napoví, jaké krásné chutě a vůně se skrývají v našich vínech.

Na našich stránkách tedy můžete najít naše dvě kolekce moravských vín - VINIUM Exclusive a Rose collection. VINIUM Exclusive je unikátní kolekce vybraných přívlastkových vín. Základem je pro nás kvalitní surovina, zejména z vlastních vinic položených v nejteplejší oblasti Moravy, vyznačující se úrodným podložím. Za ochutnání určitě stojí Frankovka pozdní sběr 2016, která byla v letošním roce oceněna hned několikrát, pyšní se dokonce třemi zlatými medailemi. Z bílých vín rádi doporučíme oceněná vína Tramín červený pozdní sběr 2017 či Pálavu pozdní sběr 2017.

Výborná vína najdete také v naší Rose collection. Jde o nádhernou kolekci moravských zemských vín, která zachutnají každému milovníkovi dobrého vína. A proč název Rose collection? Tam, kde se rodí naše víno, rostou i keře krásných růží. Zweigeltrebe klaret nebo Ryzlink vlašský z této kolekce Vám rozhodně zpříjemní každou chvilku.

Všechna naše vína VINIUM Exclusive i Rose collection vyrábíme s těch nejlepších moravských hroznů a pečlivě kontrolujeme jejich kvalitu hned při sběru. Následně z nich děláme krásná vína. Naši sklepmistři pečlivě kontrolují kvalitu vína při každém kroku procesu výroby a ví, jak se o víno starat, aby mělo tu nejlepší vůni a chuť.

Ve VINIUM neustále pracujeme na tom, abyste Vy, naši zákazníci byli spokojení, a proto Vám chceme být blíž i v každodenním životě. Na našich webových stránkách proto můžete najít Zápisník, ve kterém najdete informace o tom, jak to u nás ve VINIUM chodí, najdete zde také fotografie z akcí, na kterých jsme byli nebo je dokonce pořádali. Krásným příkladem jedné takové akce je Vinohraní, které pořádáme přímo v prostorech naší firmy. Jde o jednodenní hudební festival, kdy se sejdou rockové kapely, skvělí fanoušci a pije se dobré víno a burčák. Letos jsme pořádali již šestý ročník, který se náramně povedl. Fotky z Vinohraní najdete také v našem Zápisníku.

Zápisník jsme vytvořili také proto, aby byl pro Vás inspirací. Postupně budeme přidávat nápady na snoubení vína a jídla, nápady na dárky apod. Chceme, aby byly webové stránky VINIUM pro naše zákazníky zdrojem informací o víně, o jeho zpracování. Aby naši zákazníci věděli, že se na VINIUM můžou vždy spolehnout.

Pokud chcete zažít atmosféru VINIUM i doma, můžete s námi soutěžit o Degustaci pro Vás a Vaše přátelé. Přijedeme k Vám domů, přivezeme dobroty a výborné víno a uděláme řízenou degustaci. No nezní to skvěle?

Ve VINIUM je zákazník vždy na prvním místě.

autor: komerční článek | 12. 10. 2018 10:29

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama