reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

České hodinky PRIM rozšiřují pole působnosti

Jediný výrobce českých hodinek tradiční značky PRIM, otevřel další značkovou prodejnu.

Nově se s primkami od českého výrobce ELTON hodinářská z Nového Města nad Metují můžete setkat přímo v srdci pražského Starého Města, na prestižní adrese Pařížská 30 , v nákupní galerii hotelu InterContinental.

Otevření nové prodejny proběhlo za účasti ambasadorů značky PRIM. Vedle světové topmodelky, herečky a designérky Pavlíny Němcové, přišla jediné pravé primky podpořit také úspěšná česká profesionální tenistka Bára Strýcová společně s hudebníkem a hercem Davidem Krausem.

Pro Báru Strýcovou jsou primky srdcová záležitost. "Moc ráda jsem se spojila se značkou, která je tak dokonalá, precizní a hlavně z Česka. A má takovou historii!," říká nadšeně a ukazuje hodinky na svém zápěstí. ". Jsem sportovec tělem i duší, takže si mi líbí PRIM Sport. Můj nejoblíbenější model je ale jednoznačně Diplomat, to je pro mne klasika."

PRIM Manufacture 1949 se nyní nachází ve společnosti značek, které si přízeň zákazníků vybudovaly díky tradici, kvalitě a nadčasové hodnotě, kterou dlouhodobě reprezentují. Právě tyto hodnoty jsou spojeny také s hodinkami značky PRIM.

Prodejna PRIM ve 4.patře OD Kotva, kterou firma otevřela loni v listopadu v rámci konceptu Bibloo, zůstává v provozu i nadále.

autor: komerční článek | 20. 10. 2017 15:05

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama