Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Bydlení U cukrovaru Vás bude bavit

komerční článek
4. 11. 2016 12:45
V září 2015 byl zahájen prodej bytového domu s názvem Rarach, který tvoří poslední etapu projektu U cukrovaru v Praze 12 – Modřanech.
Foto: komerční článek

„Bytový dům Rarach je poslední etapou projektu. Zájemci o nový domov zde proto po nastěhování nebudou omezeni další postupnou výstavbou,“ řekla Naďa Ptáčková, generální ředitelka Skanska Reality. „Ve vnitrobloku domu plánujeme v rámci této etapy navíc vytvořit park s odpočinkovými zónami, který, doufám, potěší i místní obyvatele z protilehlého domu,“ doplnila závěrem.

V budově je počítáno s celkem 121 byty ve velikostech od 1+kk o rozloze 37 m2 po komfortní 4+kk o rozloze 107 m2. Více než polovinu bytů tvoří 3+kk a 4+kk, které odpovídají potřebám rodin s dětmi. Součástí všech bytů jsou balkony či terasy, některé v přízemním podlaží nabízejí praktické předzahrádky.

Foto: komerční článek

Při včasné koupi nového domova mají klienti možnost bezplatného variantního řešení v rámci nabízených standardů vybavení bytu. Vybírat si klienti mohou hned z několika barevných odstínů dveří, laminátových plovoucích podlah, obkladů i dlažby v koupelně.

Nad zákonný rámec je dům Rarach naplánován v nízkoenergetickém standardu s průkazem energetické náročnosti budovy B – velmi úsporná, tzn. že je o cca 25 % úspornější než domy s průkazem energetické náročnosti budovy C – úsporná.

V suterénu bytového domu je navrženo 131 parkovacích stání a dostatek sklepních kójí. Stejně jako v předchozích etapách projektu, i zde najdete kolárnu a místnost pro mytí kol, které mohou při nepříznivém počasí využívat maminky s kočárky a majitelé psů.

Společně se zahájením prodeje byla zahájena i výstavba. Byty budou k nastěhování v létě 2017.

Více informací zde.

 
Mohlo by vás zajímat

Právě se děje

Další zprávy