reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Budí Vás papírování ze snů? Podnikejte bez papírování v BEZŠANONU!

Foto: BezŠanonu
BEZŠANONU Vás zbaví starostí s fakturací, účetnictvím a daňovými záležitostmi včetně EET. Aplikace je pro všechny OSVČ a malé firmy, které si veškeré záležitosti ohledně fakturace, účetnictví a daní dělají sami, nebo s pomocí externí účetní.

Co BEZŠANONU umí?

PŘIJMY: FAKTURY/ÚČTENKY

Nekonečné faktury v Excelu jsou minulostí. V BEZŠANONU vystavíte profesionální faktury (včetně loga a podpisu), opakovaná fakturace bude hračkou, stejně tak jako vystavování účtenek a zálohových faktur.

KLIENTI

Databázi klientů si do adresáře zavedete tak, že zadáte jejich firemní IČ. Systém sám stáhne kompletní aktuální firemní údaje a současně ověří, zda je klient plátce nebo neplátce DPH

VÝDAJE

Už žádné nečitelné, ztracené doklady (např. z benzínky, při koupi počítače atd.). Na místě účtenku/fakturu vyfotíte a poté "natáhnete"  do BEZŠANONU jako výdaj. 

PLATBY

BEZŠANONU si přes emailový účet propojíte s Vaší bankou. Online pak vidíte, kdo Vám co zaplatil a kdo Vám dluží. Totéž platí o odchozích platbách

A CO ÚČETNÍ?

Té ušetříte spoustu času tím, že jí dáte k účtu přístup. Ušetříte si tak cesty za účetní a předávání podkladů. Vaše účetní Vás bude milovat! Už Vás nebude muset uhánět, abyste jí dodali poklady, nebude se muset zabývat rutinním zadáváním dokladů a bude mít dostatek prostoru pro svoji odbornou práci.

 DPH a kontrolní hlášení?

BEZŠANONU je na DPH a kontrolní hlášení připraveno v tarifu STANDARD

DANĚ

V BEZŠANONU průběžně vidíte, jak jste na tom s daněmi a zda si můžete pořídit třeba kopírku nebo dovolenou. Na konci roku si v aplikaci zpracujete daňové přiznání a přehledy pro platbu sociálního a zdravotního pojištění.

EET

BEZŠANONU umí EET v tarifu ZÁKLAD a vyšším.

Není to skvělé? Nyní máte možnost vše vyzkoušet.

Připravili jsme Vám přístup do nejvyššího tarifu KOMPLETU na měsíc ZDARMA.

Přístup k účtu ZDARMA je ZDE

A co se bude dít dál?. Po měsíci, se rozhodnete jaký tarif, je pro Vás nejlepší a na něj přejdete tak, že uhradíte platbu podle zvoleného tarifu. Podnikateli s paušálními výdaji doporučujeme TARIF ZÁKLAD za 120 Kč/měsíc, ostatním tarif STANDARD za 240 Kč/měsíc nebo KOMPLET za 500 Kč/měsíc. V případě, že platbu neuhradíte, převedeme Vás účet na TARIF ZDARMA.

Práce s aplikací je zcela intuitivní. K přihlášení potřebujete pouze znát své IČ. Chcete-li návod, jak VYUŹÍT BEZŠANONU NAPLNO, stačí napsat na emailiva@bezsanonu.cz .

autor: komerční obsah | 7. 1. 2018 16:54

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama