reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Bitcoin láká velké hráče z Wall Street. Za poslední měsíc posílil o 45 %.

Bitcoin za poslední měsíc posílil o 45 % a jen těsně atakuje psychologickou hranici deset tisíc dolarů, kterou zřejmě brzy překoná. Litecoin a další nezávislé měny posilují unisono také. Obě zmíněné kryptoměny snadno nakoupíte na nových stránkách Simplecoin.eu za nejlepší cenu a ještě rychleji než doposud.

Co kdyby to vyšlo

Je skoro neuvěřitelné, že Bitcoin dokázal odolat soustředěnému útoku bank a regulátorů, a naopak z tohoto boje vychází posílen. Mnoho finančních celebrit se snažilo tuto nezávislou měnu pohřbít, nebo alespoň zesměšňovat a ponižovat. Skoro až dojemně altruisticky chránily společnost proti riskantním investicím, před zneužíváním a zločinem. Ale možná bychom se divili tomu, kolik investičních bankéřů má ve svých mobilních zařízeních nainstalovány aplikace k obchodování s nezávislou měnou. Inu, co kdyby to vyšlo?

Bitcoin jako lék na hyperinflaci

Jako houby po dešti se vyrojilo mnoho spekulativních scénářů, které předpovídali hluboký propad, či růst do nebeských výšin. Bublina, která splaskne, strašení přílišnou volatilitou, medvědí život, výzvy k omezování či úplnému zákazu. Příznivci bitcoinu se ale naopak stále více zamýšlejí nad jeho širším významem. Stefan Kreuzkamp, investiční ředitel Deutsche Bank, předpověděl v těch nejoptimističtějších úvahách nárůst k jedna a půl milionů dolarů. To zejména v případě, kdyby se Bitcoin stal oficiálním platidlem v některých zemích postižených hyperinflací.

Největší mírová revoluce

Další investoři vidí v nezávislé měně výjimečný úkaz. Tim Draper, který se účastnil rozjezdů firem jako Tesla, Hotmail či Skype, míní, že bitcoin jednou překoná svým dosahem fenomén internetu a jeho cena se do roku 2022 vyšplhá až na 250 tisíc dolarů za minci. Podle Drapera fenomén bitcoinu překročí pojmy, jako jsou renesance, doba železná nebo průmyslová revoluce. Bitcoin ovlivní celý svět, a to v mnoha i jen těžko představitelných směrech.

Joshua Scigala, generální ředitel společnosti Vaultoro, k tomuto tématu dodává, že bitcoin je jednou z největších mírových revolucí, jaké kdy viděl svět. Proč? Protože dobrovolně přivádí lidi zpět k penězům založeným na aktivách a poskytuje jim cestu z kontrolované dluhové fiatové (úředně stanovené) měny.

Bitcoin jako přirozená cesta

Čas zjevně nazrál a k bitcoinu se připojují i opravdu velcí hráči z Wall Street. Minulý týden oznámila Goldman Sachs, jedna z nejznámějších investičních bank a poskytovatelů finančních služeb na světě, že plánuje obchodovat se smlouvami Bitcoin Futures.

Z pohledu investorů tak dostává smysl vize, kterou předestřel Wences Casares, ředitel PayPal. Internet podle něj potřebuje svoji měnu a bitcoin je přirozeným řešením. Jeho cena, jak tvrdí, tak v příštích letech vyšplhá na milion dolarů. Proto má smysl 1 % portfolia proměnit v bitcoin a na deset let na něj zapomenout.

Pokud se rozhodnete bitcoin nakoupit za koruny, je Simplecoin.eu jasnou volbou. Je to nejstarší a největší směnárna v České republice. Před měsícem byly stránky zcela inovovány, což ještě zjednodušilo celý proces směny. Proto bylo možné zlepšit ceny a nově zavést množstevní a osobní slevy. V době psaní tohoto článku má Simplecoin.eu na českém trhu bezkonkurenčně nejlepší cenu.

O společnosti Simplecoin

Simplecoin je nejstarší a největší českou směnárnou kryptovalut. Našim cílem je udělat obchod s bitcoinem a ostatními krypto valutami tak jednoduchým jak je to jen možné. Se Simplecoinem můžete krypto valuty nakupovat, prodávat a vyměňovat mezi sebou velmi jednoduše. V tuto chvíli je možné použít eura, české koruny, polské zloté, bitcoin a litecoin a další měny brzy přibydou. Transakční systém je automatizován a s využitím umělé inteligence tak probíhá stanovování cen podle několika burz současně, příjem a odesílání peněz, obchodování na burzách, většina komunikace se zákazníkem i stanovování poplatku za transakce tak, aby docházelo k okamžitému potvrzování. Zákazník vidí koncové ceny, přesně kolik zaplatí a kolik obdrží. Simplecoin je spolehlivou a zodpovědnou společností, a proto eliminuje jakékoliv pokusy o praní špinavých peněz.

autor: komerční článek | 9. 5. 2018 8:05

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama