reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Bezúdržbové ploty, pergoly i podlahy uvidíte na veletrhu FOR ARCH

Trend bezúdržbových produktů pro exteriéry vašeho domova bude letos k vidění na stánku Sun System v rámci veletrhu FOR ARCH. Plánujete rekonstrukci nebo zcela novou stavbu? Nezapomínejte na vaši terasu a zahradu a přijďte se podívat bezúdržbové produkty, které budou šetřit váš čas.

Na mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, který se bude konat od 18. do 22. září 2018 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech, s námi pojedou produkty, které si naše zákazníky nejvíce získaly. Oblíbené jsou především pro jejich vynikající kvalitu zpracování špičkových materiálů, díky tomu jsou pak tyto pergoly, ploty i venkovní podlahy zcela bezúdržbové a budou stále vypadat jako nové. 

Moderní hliníkové pergoly i zimní zahrada

Pokud uvažujete o nové pergole, pak si veletrhu FOR ARCH budete moci prohlédnout nejoblíbenější modely bezúdržbových hliníkových pergol z nabídky Sun System. Kvalitní hliníková konstrukce těchto pergol je vyrobena z extrudovaných hliníkových profilů a jejich povrch je ošetřen vypalovanou práškovou barvou. U všech pergol je pak důmyslně vyřešen odtok vody a také k nim lze přidat celou řadu příslušenství. Pokud chcete pod pergolou sedět i za chladnějšího počasí, budou se vám hodit elektrické infrazářiče i LED osvětlení. Stínění ze stran pak mohou zajistit praktické screenové rolety. V neposlední řadě je důležité i vaše pohodlí, takže pokud má pergola variabilní zastřešení (naklápěcí lamely, posuvná či rolovací střecha) lze její stínění ovládat pomocí dálkového ovladače.

Oblíbená bioklimatická pergola PLACEO pochází z dílny českého výrobce Alaris. Kromě kvalitní hliníkové konstrukce má i zastřešení, které tvoří extrudované hliníkové lamely. Ty je pak možné naklápět pomocí dálkového ovládání od 0° do 140°, nastavit si tak požadované stínění a umožnit cirkulaci vzduchu pod pergolou. Pokud budete chtít dosáhnout pevné střechy a chránit se tak před deštěm či sněhem, stačí lamely jednoduše uzavřít.

Hliníkové oplocení

Moderní ploty od české značky Novavisio jsou také vyrobeny z hliníku a ošetřeny kvalitní vypalovanou práškovou barvou. Stejně tak jako u hliníkových pergol se opět jedná o plně bezúdržbový produkt, který nepotřebuje žádné dodatečné nátěry a bude šetřit váš čas. V designu hliníkového plotu si také můžete vybrat vjezdovou bránu, vstupní branku i speciální branku na popelnici.

Stylová a bezúdržbová venkovní podlaha

Venkovní podlaha je vždy velmi namáhaná, musí se proto pravidelně mořit a natírat. To však neplatí o venkovní podlaze na terasu INOUTIC, kterou vám také představíme na veletrhu FOR ARCH.

Přijďte se podívat na stánek Sun System. Srdečně vás zveme na náš stánek, kde si můžete prohlédnout moderní a stylové produkty a popovídat si s našimi odborníky o možnostech řešení právě pro váš domov. 

SUN SYSTEM, s.r.o.

autor: komerční článek | 14. 9. 2018 10:34

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama