Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Bezúdržbové ploty, pergoly i podlahy uvidíte na veletrhu FOR ARCH

komerční článek
14. 9. 2018 10:34
Trend bezúdržbových produktů pro exteriéry vašeho domova bude letos k vidění na stánku Sun System v rámci veletrhu FOR ARCH. Plánujete rekonstrukci nebo zcela novou stavbu? Nezapomínejte na vaši terasu a zahradu a přijďte se podívat bezúdržbové produkty, které budou šetřit váš čas.
Na For Arch bude k vidění i pergola s posuvnou střechou EVA
Na For Arch bude k vidění i pergola s posuvnou střechou EVA | Foto: Sun System

Na mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, který se bude konat od 18. do 22. září 2018 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech, s námi pojedou produkty, které si naše zákazníky nejvíce získaly. Oblíbené jsou především pro jejich vynikající kvalitu zpracování špičkových materiálů, díky tomu jsou pak tyto pergoly, ploty i venkovní podlahy zcela bezúdržbové a budou stále vypadat jako nové. 

Moderní hliníkové pergoly i zimní zahrada

Pokud uvažujete o nové pergole, pak si veletrhu FOR ARCH budete moci prohlédnout nejoblíbenější modely bezúdržbových hliníkových pergol z nabídky Sun System. Kvalitní hliníková konstrukce těchto pergol je vyrobena z extrudovaných hliníkových profilů a jejich povrch je ošetřen vypalovanou práškovou barvou. U všech pergol je pak důmyslně vyřešen odtok vody a také k nim lze přidat celou řadu příslušenství. Pokud chcete pod pergolou sedět i za chladnějšího počasí, budou se vám hodit elektrické infrazářiče i LED osvětlení. Stínění ze stran pak mohou zajistit praktické screenové rolety. V neposlední řadě je důležité i vaše pohodlí, takže pokud má pergola variabilní zastřešení (naklápěcí lamely, posuvná či rolovací střecha) lze její stínění ovládat pomocí dálkového ovladače.

Bioklimatická pergola PLACEO v bílé barvě.
Bioklimatická pergola PLACEO v bílé barvě. | Foto: Sun System

Oblíbená bioklimatická pergola PLACEO pochází z dílny českého výrobce Alaris. Kromě kvalitní hliníkové konstrukce má i zastřešení, které tvoří extrudované hliníkové lamely. Ty je pak možné naklápět pomocí dálkového ovládání od 0° do 140°, nastavit si tak požadované stínění a umožnit cirkulaci vzduchu pod pergolou. Pokud budete chtít dosáhnout pevné střechy a chránit se tak před deštěm či sněhem, stačí lamely jednoduše uzavřít.

Na stánku Sun System budete mít možnost si prohlédnout také zimní zahradu GARDENROOM v životní velikosti.
Na stánku Sun System budete mít možnost si prohlédnout také zimní zahradu GARDENROOM v životní velikosti. | Foto: Sun System

Hliníkové oplocení

Moderní ploty od české značky Novavisio jsou také vyrobeny z hliníku a ošetřeny kvalitní vypalovanou práškovou barvou. Stejně tak jako u hliníkových pergol se opět jedná o plně bezúdržbový produkt, který nepotřebuje žádné dodatečné nátěry a bude šetřit váš čas. V designu hliníkového plotu si také můžete vybrat vjezdovou bránu, vstupní branku i speciální branku na popelnici.

Hliníkový lamelový plot TURF vychází z tvaru a funkčnosti žaluzií.
Hliníkový lamelový plot TURF vychází z tvaru a funkčnosti žaluzií. | Foto: Sun System

Stylová a bezúdržbová venkovní podlaha

Venkovní podlaha je vždy velmi namáhaná, musí se proto pravidelně mořit a natírat. To však neplatí o venkovní podlaze na terasu INOUTIC, kterou vám také představíme na veletrhu FOR ARCH.

Podlaha INOUTIC je vyrobena z kombinace borovicových pilin a PVC. Získala tak přírodní vzhled dřeva, ale i odolnost a bezúdžbovost PVC.
Podlaha INOUTIC je vyrobena z kombinace borovicových pilin a PVC. Získala tak přírodní vzhled dřeva, ale i odolnost a bezúdžbovost PVC. | Foto: Sun System

Přijďte se podívat na stánek Sun System. Srdečně vás zveme na náš stánek, kde si můžete prohlédnout moderní a stylové produkty a popovídat si s našimi odborníky o možnostech řešení právě pro váš domov. 

SUN SYSTEM, s.r.o.

 

Právě se děje

před 26 minutami

V zakázané zóně na severu Ruska byli zadrženi tři američtí diplomati

Ruská policie v pondělí nakrátko zadržela tři diplomaty USA, kteří cestovali ve vojenské oblasti nedaleko místa srpnové exploze ruské rakety u polárního Severodvinska. Napsala to ve středu agentura TASS s odvoláním na bezpečnostní zdroje. Při nepovedeném testu rakety tehdy zahynulo pět lidí a v oblasti se nakrátko zvýšila radioaktivita.

Agentura TASS napsala, že diplomaté jsou podezřelí z pobytu na území, kam je cizincům vstup bez povolení zapovězen. K takovým územím patří i celé město Severodvinsk, kde jsou velké armádní loděnice. Podle ruského trestního zákoníku mohou být Američané pokutováni do výše 5000 rublů (1800 korun) a vyhoštěni. Podle agentury Interfax byli američtí diplomaté pro prověrce osobních dokumentů propuštěni.

Zdroj: ČTK
před 31 minutami

Šance na dojednání brexitové dohody stále existuje, myslí si Johnson

Britský premiér Boris Johnson ve středu na jednání vlády prohlásil, že stále existuje šance na dojednání nové brexitové dohody s Evropskou unií, nicméně shody zatím nebylo dosaženo. Uvedl to Johnsonův mluvčí James Slack. Noční brexitová jednání v Bruselu uzavření dohody o vystoupení Británie z EU nepřinesla a rozhovory pokračují. Země EU nicméně původně chtěly mít již ve středu hotový dokument v ruce, aby se jím ve čtvrtek mohl zabývat unijní summit.

"Premiér seznámil vládu s vývojem brexitových rozhovorů a řekl, že je šance na zajištění dobré dohody, ještě tam ale nejsme. Určitá témata zůstávají nedořešena," citovala agentura Reuters mluvčího Jamese Slacka.

Zdroj: ČTK
před 48 minutami

Devět lidí přišlo v Guineji o život při protestech proti prezidentovi

Nejméně devět lidí nepřežilo v Guineji třídenní protesty proti prezidentově snaze získat právo na další mandát. Oznámila to ve středu agentura AP, podle níž jsou nemocnice přeplněné zraněnými. Stav některých svědčí o tom, že lidé byli zasaženi střelbou z malé vzdálenosti. Protestů se zúčastnily tisíce lidí.

Jednaosmdesátiletý prezident Alpha Condé byl zvolen prezidentem v letech 2010 a 2015. Mandát mu končí příští rok v prosinci, ale letos oznámil, že chce vypsat referendum ve snaze získat možnost usilovat o zvolení znovu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy