Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Bezúdržbové ploty, pergoly i podlahy uvidíte na veletrhu FOR ARCH

komerční článek
14. 9. 2018 10:34
Trend bezúdržbových produktů pro exteriéry vašeho domova bude letos k vidění na stánku Sun System v rámci veletrhu FOR ARCH. Plánujete rekonstrukci nebo zcela novou stavbu? Nezapomínejte na vaši terasu a zahradu a přijďte se podívat bezúdržbové produkty, které budou šetřit váš čas.
Na For Arch bude k vidění i pergola s posuvnou střechou EVA
Na For Arch bude k vidění i pergola s posuvnou střechou EVA | Foto: Sun System

Na mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, který se bude konat od 18. do 22. září 2018 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech, s námi pojedou produkty, které si naše zákazníky nejvíce získaly. Oblíbené jsou především pro jejich vynikající kvalitu zpracování špičkových materiálů, díky tomu jsou pak tyto pergoly, ploty i venkovní podlahy zcela bezúdržbové a budou stále vypadat jako nové. 

Moderní hliníkové pergoly i zimní zahrada

Pokud uvažujete o nové pergole, pak si veletrhu FOR ARCH budete moci prohlédnout nejoblíbenější modely bezúdržbových hliníkových pergol z nabídky Sun System. Kvalitní hliníková konstrukce těchto pergol je vyrobena z extrudovaných hliníkových profilů a jejich povrch je ošetřen vypalovanou práškovou barvou. U všech pergol je pak důmyslně vyřešen odtok vody a také k nim lze přidat celou řadu příslušenství. Pokud chcete pod pergolou sedět i za chladnějšího počasí, budou se vám hodit elektrické infrazářiče i LED osvětlení. Stínění ze stran pak mohou zajistit praktické screenové rolety. V neposlední řadě je důležité i vaše pohodlí, takže pokud má pergola variabilní zastřešení (naklápěcí lamely, posuvná či rolovací střecha) lze její stínění ovládat pomocí dálkového ovladače.

Bioklimatická pergola PLACEO v bílé barvě.
Bioklimatická pergola PLACEO v bílé barvě. | Foto: Sun System

Oblíbená bioklimatická pergola PLACEO pochází z dílny českého výrobce Alaris. Kromě kvalitní hliníkové konstrukce má i zastřešení, které tvoří extrudované hliníkové lamely. Ty je pak možné naklápět pomocí dálkového ovládání od 0° do 140°, nastavit si tak požadované stínění a umožnit cirkulaci vzduchu pod pergolou. Pokud budete chtít dosáhnout pevné střechy a chránit se tak před deštěm či sněhem, stačí lamely jednoduše uzavřít.

Na stánku Sun System budete mít možnost si prohlédnout také zimní zahradu GARDENROOM v životní velikosti.
Na stánku Sun System budete mít možnost si prohlédnout také zimní zahradu GARDENROOM v životní velikosti. | Foto: Sun System

Hliníkové oplocení

Moderní ploty od české značky Novavisio jsou také vyrobeny z hliníku a ošetřeny kvalitní vypalovanou práškovou barvou. Stejně tak jako u hliníkových pergol se opět jedná o plně bezúdržbový produkt, který nepotřebuje žádné dodatečné nátěry a bude šetřit váš čas. V designu hliníkového plotu si také můžete vybrat vjezdovou bránu, vstupní branku i speciální branku na popelnici.

Hliníkový lamelový plot TURF vychází z tvaru a funkčnosti žaluzií.
Hliníkový lamelový plot TURF vychází z tvaru a funkčnosti žaluzií. | Foto: Sun System

Stylová a bezúdržbová venkovní podlaha

Venkovní podlaha je vždy velmi namáhaná, musí se proto pravidelně mořit a natírat. To však neplatí o venkovní podlaze na terasu INOUTIC, kterou vám také představíme na veletrhu FOR ARCH.

Podlaha INOUTIC je vyrobena z kombinace borovicových pilin a PVC. Získala tak přírodní vzhled dřeva, ale i odolnost a bezúdžbovost PVC.
Podlaha INOUTIC je vyrobena z kombinace borovicových pilin a PVC. Získala tak přírodní vzhled dřeva, ale i odolnost a bezúdžbovost PVC. | Foto: Sun System

Přijďte se podívat na stánek Sun System. Srdečně vás zveme na náš stánek, kde si můžete prohlédnout moderní a stylové produkty a popovídat si s našimi odborníky o možnostech řešení právě pro váš domov. 

SUN SYSTEM, s.r.o.

 

Právě se děje

Další zprávy