Zahraničí

Zahraničí

zkratka: Red Zah

email: [email protected]

Moje články

Aktualizováno včera

Po střelbě na večírku v Kalifornii zemřeli čtyři lidé. Dalších šest je zraněných

Při nedělní střelbě v kalifornském městě Fresno bylo zasaženo deset lidí, čtyři z nich zemřeli. Informovala o tom v pondělí agentura AP s odvoláním na policii. Oběťmi byli muži ve věku 25 až 35 let. Střelba se podle policistů odehrála na dvoře domu, kde zhruba 35 lidí sledovalo fotbalové utkání.

"Šlo o setkání rodiny a přátel," uvedl policejní úředník Bill Dooley. "Všichni večer sledovali fotbal, když k domu dorazili neznámí podezřelí, pronikli na dvůr a zahájili palbu," dodal. Policie zatím nikoho nezadržela, není jasný motiv útočníků ani to, zda se s nimi oběti znaly.

Zdroj: Zahraničí
31. 10. 2019 8:26

Problémy Boeingu nekončí. Firma stáhla z provozu více než padesát letadel kvůli prasklinám

Americká firma Boeing uzemnila po celém světě více než padesát letadel 737 NG kvůli prasklinám, které na strojích odhalily dvě bezpečnostní prohlídky. Ve čtvrtek o tom informovala agentura AFP. Vady se nachází na uchycení křídel u trupu. Výrobce letadel se v poslední době opakovaně potýká s technickými problémy u svých strojů, zejména u Boeingu 737 Max. Také o možných závadách u letadel 737 NG se hovořilo už na začátku tohoto měsíce.

Zdroj: Zahraničí
Pokračovat