reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Aldrov Apartments & Resort: bydlení a rekreace v objetí Krkonoš

Aldrov Apartments & Resort - to je luxusní rezidenční komplex s nadstandardními hotelovými službami, který v atraktivní lokalitě krkonošských Vítkovic postaví společnost Crescon. Dvanáct elegantních horských chat nabídne 139 apartmánů k bydlení i pronájmu. Pro majitele skvělá investiční příležitost.

Aldrov Apartments & Resort v sobě snoubí rezidenční areál s luxusním hotelovým komplexem, který našel svou inspiraci v alpských střediscích Rakouska, Německa a Švýcarska. Tento jedinečný projekt v srdci Krkonoš skýtá mnoho příležitostí ke sportovnímu vyžití a je tak určený pro milovníky aktivního způsobu života a přírodních krás. Apartmány        se ideálně hodí k rekreačnímu bydlení a pro majitele představují zajímavou investiční příležitost.

Horské apartmány s profesionálními hotelovými službami

Aldrov Apartments & Resort je navržený jako luxusní komplex s hotelovým servisem, který tvoří 12 horských chat se 139 komfortními apartmány a řadou služeb. Jednotlivé apartmány v dispozicích 1+kk      až 4+kk a velikostech do 119 m2 budou plně zařízené a doplněné parkovacím stáním v podzemním podlaží a sklepní kójí k uložení sezónního vybavení. V areálu budou k dispozici nadstandardní hotelové služby včetně služby concierge, která plní přání a požadavky hostů - např. rezervaci večeře či masáže nebo organizaci denního programu. Zdejší obyvatelé však budou moci navštívit také stylovou krkonošskou hospodu, restauraci s vinným barem, malou pekárnu, prodejnu sportovních oděvů, dětské hřiště, lezeckou stěnu, venkovní cvičiště jógy nebo wellness s řadou relaxačních procedur: bazénem, vířivkou, bylinkovou saunou nebo vyhřívanou místností, tzv. tepidáriem. Samozřejmostí bude půjčovna zimního vybavení a kol.

Investice, která se vyplatí

Jednotlivé apartmány jsou určené na prodej do osobního vlastnictví. Majitelé je mohou využívat k celoročnímu bydlení, ale zejména jako tzv. druhé bydlení pro zimní nebo letní rekreaci. V době jejich nepřítomnosti se o vše postará hotelová služba, která zajistí komplexní servis              se správou i pronájmem nemovitosti. Očekávaný příjem z pronájmu          po prvním roce fungování areálu se bude pohybovat kolem 4 %               a představuje tak pro majitele zajímavé zhodnocení vložených finančních prostředků.

V srdci Krkonoš

Aldrov Apartments & Resort vyroste v lokalitě obce Vítkovice nedaleko Špindlerova Mlýna a jen pár kilometrů od Míseček. Tato oblast dává mnoho příležitostí ke sportovním aktivitám, k nimž patří především lyžování, horská turistika nebo cyklistika. Okolí nového projektu nabízí několik cyklostezek, turistických tras a upravených běžeckých stop       na trase Krkonošské magistrály. Resort se nachází v lyžařském areálu Aldrov s pěti sjezdovými tratěmi, dvěma vleky, snowparkem a lyžařskou školou.

Architektura inspirovaná krkonošskou přírodou

Aldrov Apartments & Resort citlivě zapadá do okolního prostředí a doplňuje panorama Vítkovic s výraznou dominantou kostela i malebný ráz zdejší krajiny. Jeho architektonický koncept vychází z tradiční krkonošské architektury. Domy tak budou mít klasické sedlové střechy a dřevěné obklady fasád v přírodních odstínech. Developer Crescon použije zejména klasické materiály kámen a dřevo v kombinaci s moderními prvky jako jsou například velké prosklené plochy oken. Kvalitní přírodní materiály se promítnou také do vybavení interiérů.

autor: komerční článek | 27. 11. 2018 15:33

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama